Koninklijke klasse bij indrukwekkende Diana Zonen VAN [m; DE [c5^ SPECIAAL VOOR JOU Beste Lezers, Wat hebben we dat de afgelopen maanden gemist! Eindelijk. Eindelijk mogen we weer naar het theater en onbekommerd genieten van zang, dans, de mooiste verhalen en nog veel meer. Wat hebben we dat de afgelopen maanden gemist! Maar nu de theaters hun deuren weer openen, is het tijd om de waarde van cultuur opnieuw te ontdekken. Doe in deze bijlage daarom inspiratie op voor het nieuwe theaterseizoen. Er staan namelijk een aantal gloednieuwe voorstellingen op het programma. Droom lekker weg bij het koninklijke liefdesverhaal over prinses Diana en haar zonen, laatje betoveren bij Disney's Aladdin en swing de pan uit bij TINA - De Tina Turner Musical. Voor ieder is er wel wat wils! Martijn Weerdenburg Het is gelukt, met het hele team. We hebben echt op elkaar kunnen leunen. Zo super dat dit weer kan!' Zij aan zij in een volle Wim Sonneveld-zaal van het DeLaMar in Amsterdam. Voor het eerst sinds tijden. Die ervaring maakte de verwachtingen bij de première van Diana Zonen extra hooggespannen, maar een fantastische cast met bekend en aanstormend talent zette zondag 12 september een musical met koninklijke allure op de planken. Vlak voor aanvang van de première van Diana Zonen is de grote zaal van het DeLaMar gevuld met vrolijk gepraat en enthousiaste begroetingen. Het kan weer. Vanaf de eerste scène is het geroezemoes verstomd. Meteen zit het publiek midden in de nachtmerrie van Harry, een gevolg van het dramatische verlies van zijn moeder op jonge leeftijd. Het zijn de momenten waarop Diana hem met haar verschijning probeert te troosten, zoals zij dat ook doet bij zijn broer William. 'Je bent al zo lang weg en toch ben je er nog altijd', verzucht Harry. De zaal vol Bekende Nederlanders wordt meegezogen in een voorstelling waarin Diana, ook 24 jaar na haar overlijden, nog vanzelfsprekend aanwezig is in de levens van haar zonen. Dat werkt troostend voor hen, maar irriteert ook. Vrolijke afwisseling is er tijdens de 'vlucht' van Harry naar een echte Engelse Fish Chips waar hij de volkse Harry-fan Daisy en waitress Grace ontmoet, maar ook zijn grote liefde Meghan Markle. 'HolyMozes, wat een dosis aan schoonheid op die stoei. „Soepel en poëtisch", noemt CharLes Groenhuijsen na afloop de musical. „Dit is comtemporary art", vindt Frank Sanders. „Dit was hoog niveau met Marlijn als topactrice." Benieuwd naar nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbod in de PZCshop. Dagje uit Avondje uit Weekendje weg Fotograaf: Roy Beusker en Annemieke van tier Togt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50