FAMILIEBERICHTEN 13 Walter Petrus de Smet 'Wij staan altijd voor u klaar.' DEEA Walter Petrus de Smet DANKBETUIGING OVERIGE BERICHTEN Lissette Felicitas Mathilda van Gemst-Joos 21-09-1952 14-08-2021 Liefde is ook loslaten Met veel verdriet, en dankbaar voor het leven, nemen we afscheid van mijn man, onze pa, en onze opa Geboren in Sint Jansteen, 10 december 1938 En thuis in Koewacht overleden op 18 september 2021, warm omringd door zijn naaste familie. Zijn echtgenote: Eugenie de Smet-Herman Zijn kinderen en kleinkinderen: Berthil en Renate, Anouk en Eline Ingeborg en Koenraad Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Pa hield van kleur. Correspondentieadres: Emmabaan 26,4576 ED Koewacht Onze oprechte dank voor de fijne zorg van het team van Buurtzorg en het oncologieteam van AZ Nikolaas, in het bijzonder Dr. Deleu en Renzo. -J voor elkaar COLOFON Familieberichten Afgelopen zaterdag 18 september is de oprichter van De Smet Accountants Adviseurs thuis te Koewacht, omringd door zijn dierbaren, overleden. Pa heeft in zijn professionele leven twee passies gehad- het vlas, en later accountancy. Pa was van origine vlasser, en is dat in hart en nieren altijd ook gebleven. Maar na een brand in zijn bedrijf in '69, gooide hij het roer om en ging bouwen aan een nieuw bedrijf in accountancy, met dezelfde toewijding. We herinneren pa als een man die zeer betrokken was bij het wel en wee van zijn klanten. Hij stond altijd voor hun klaar, bij wijze van spreken dag en nacht. Pa was ook zeer trots hoe het kantoor heden ten dage draait. Trots op iedereen die het kantoor vorm geeft. Pa kwam dan ook nog met regelmaat naar kantoor. De betrokkenheid was er tot het laatste moment. We zijn dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben beleefd. Op kantoor hebben we ter herinnering een condoleanceplaats ingericht met 2 mooie foto's, kleurige bloemen en kaarsjes. Ook ligt er een condoleanceboek waarin u uw persoonlijke gedachten en gevoelens kunt schrijven. U bent van harte welkom. Pa Dan hg je daar Vredig ingeslapen In een droom waar wij bij waken Waar ga je heen Zo alleen Zo stille en zo sereen Je ziele luistert En wij om je heen De kerkklok luidt de avondgroet Enkele vogels roepen de herfst tegemoet En wij houden je voor altijd in ons hart Goede reis Wij houden van je door Koenraad dinsdag 21 september 2021 ZV Een woord, een gebaar of een kaart, Het doet je goed wanneer je iemand die je zo lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, sterke moeder, schoonmoeder en trotse oma. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. Mede namens de familie; Alouisius van Gemst Miranda Brasser van DELA Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 vooreen persoonlijk gesprek. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56