12 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmus Pieter Johan Ouwendijk Jf/ÜcAel yCer&esifr JdlcAel Theodoor Adriaan Boudeling OVERLEDEN A Als je de voet op de andere oever zet, en het blijkt de hemel te zijn, dan ben je niet heengegaan, maar naar "Huis" gegaan. Wij nemen afscheid van onze broer en zwager Lid in de Orde van Oranje Nassau Anna Jacobapolder, 30 april 1934 Swifterbant, 15 september 2021 Familie Boudeling Piet Dieleman Totaal onverwachts is mijn beste maatje uit mijn handen weggeglipt echtgenoot van Jolanda van Pamelen 27 augustus 1958 18 september 2021 We zullen je zo missen, Jolanda Amonö Onno &Adane Tonia Sander José Mike, Ella Wendy Ed Bert Nelly Michelle 8c Dean, James Erik&Astrid Casper Renée Chris Joris Mariëtte Gerard Daphne 8c Lennert Myrthe 8c Elmar Petra Oranjeplein 16 4511 CL Breskens De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 22 september om 15.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Hierna is er een informeel samenzijn aldaar tot 17.00 uur en daarna zal het gezin Rolf in besloten kring naar het crematorium begeleiden. Wij zouden het een mooie gedachte vinden als ieder van jullie 1 losse bloem meenam voor Rolf om zo een bloemendeken te vormen op zijn kist. "Kom zoals je bent" Het is ook mogelijk om het samenzijn met onderstaande link via livestream te volgen. https://youtu.be/Q61My-IyVXk Dickie van der Net Sjaak de Steur Trudy Verduijn-Michielsen dinsdag 21 september 2021 ZV Zijn liefde voor ons zal blijven... Voordat de ziekte de laatste controle over zijn leven zou krijgen, hebben we elkaar in liefde losgelaten. Mijn lief, onze bonusvader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom is niet meer. getrouwd sinds 30 september 2016 met Tjitske Krokké Oostburg, 8 augustus 1967 Breskens, 17 september 2021 Tjitske Lizzy, Mijs en Laut Marloes en Donovan, Mels en Suus Elly en Frank Wilfried en Marina Jeanine en Frans Ingrid en Ronald nichtjes en neefjes Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Dorpsstraat 23-2044511 EA Breskens Na een moedig gedragen ziekte is overleden, onze gewaardeerde en betrokken collega Wij wensen Tjitske, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Het team van LMB Vermeulen bv. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager wij wensen de familie veel sterkte. Familie Provoost Onze oud-collega is overleden. Piet stond altijd voor iedereen klaar. Als iemand moeilijk zat of steun nodig had was Piet er voor je. Altijd opgewekt en in voor een grapje. Piet was loyaal en collegiaal en mede daardoor zeer geliefd onder zijn collega's. We herinneren hem als een hele fijne collega met een hart van goud. Wij wensen zijn vrouw Magda, (klein)kinderen en andere dierbaren veel sterkte met dit grote verlies. Management en oud-collega's van ICL-IP Terneuzen BV Bedroefd en met diep respect voor haar moedig en geduldig gedragen ziekte, hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker en collega Carel van der Net. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Carel, de kinderen en kleinkinderen. We wensen hen kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Koninklijke Hollestelle Groep Familie Hollestelle 'vrij van tijd en ruimte' Pim is bij zijn engelen Oostburg 1942 Middelburg 2021 In stilte heengegaan. Familie Koster Correspondentieadres: Sauer en Oonk Adviseurs en Notarissen T.a.v Dhr. A.M. Jacobse Postbus 181,4380 AD Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Mooie momenten worden nu dierbare herinneringen Leny en Bertus, Rens en Anneke, Hans en Anja Neven en nichten Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen. Bram, André en Jeannet,John en Bea heel veel sterkte toe Lenie en Sjaak Conny en Harold Jolanda en Abdou Neven en nichten Terneuzen, 16 september 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55