18 FAMILIEBERICHTEN c Jan van Antwerpen Hendrikje van den Berg-Moen Wilhelmina Dieleman - Neels Avrie ofGanson Johanna Pieternella Goeman Catharina Simone Hindori-Hamelink Jozina Pieternella Rijpkema-Guerand DANKBETUIGING ULa va ia, de^'Broeize - Lauer TOna/ Vee^-PleCfte/ Maria van Harn-Mol Verdrietig, maar trots op wie zij was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere, eigenwijze en lieve moeder en oma - Jola - Oostkapelle, Goes, 25 maart 1937 15 september 2021 Stéphane Cépèro Miriam Cépèro - van der Vaart Carmen, Morris en Mees '2t Dominic en Alexandra Patrick Cépèro Sinan Cépèro Quinten Bart en Sarmin Tom en Sanjana Aaron-Noah Sarah-Sophie Karin Davidse Max Correspondentieadres: Nederstraat 1F 4332 AX Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 20 september van 19:00-20:00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7,4387 PK, Vlissingen. We herdenken Jola op dinsdag 21 september 2021 om 11.00 uur in het crematorium in Middelburg, Westelijke Havendijk 3,4337 PB. De herdenkingsdienst is ook te volgen via de volgende link: https://start.memoriam.tv/7QGM-86ZY Toos Ruwe stormen mogen woeden, Alles om mij heen zij nacht, God, mijn God zal mij behoeden, God houdt voor mijn heil de wacht. Na een periode van afnemende gezondheid is onze moeder, schoonmoeder en oma rustig in haar slaap overleden Jozien echtgenote van Douwe Rijpkema f24 januari 2017 Zuidzande, t Vlissingen, 9 juni 1932 8 september 2021 Douwe en Else Aria en Henk t Odette en Wouter Fabienne De uitvaart heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Familie D. Rijpkema Veerschipper 27, 3401 PK IJsselstein Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, berichtjes, bloemen en zoveel mooie kaarten en lieve woorden die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel warme betrokkenheid verzachten het verdriet. Lisa van Antwerpen - Hannewijk Jordi en Brigitte Ezri, Qwen Tamara en Huib Megan, Ruben, Yara Heinkenszand, september 2021 Wij willen iedereen hartelijk danken voor de liefdevolle aandacht die we mochten ontvangen voor en na het overlijden van onze moeder en oma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, september 2021 Voor uw vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Betuigen we hiermede onze welgemeende dank. M. Dieleman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2021 GS7# ons ben jij, van jeu zjn wj. Zierikzee, september 2021 Jacomina van der Heijden-Besuijen zaterdag 18 september 2021 De gloed van de avond, het zonlicht verdwijnt, wij lopen nu allen in jouw lantaarnlicht dat schijnt. Verslagen door verdriet, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen moeten wij nu afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Rudy Hindori Terneuzen, Goes, 4 oktober 1934 16 september 2021 Rudy Hindori Djajindre, Kenyah, Cedric, Radjen Ramdjas en Shyama, Sandesh en Sabine Simone en Arjan t, Mario, Amar en Minke, Serena, Lydia Djeewan en Marianne, Priscilla, Giovanni en Sara Jaïro Puccinilaan 14 4384 MK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 21 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom-Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. V Bedankt iedereen voor het medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Namens de familie Nieuwdorp, september 2021 Wij bedanken iedereen voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Het is moeilijk om te wennen aan het idee dat ze niet meer bij ons is. Simon Dees Martin en Joke Dees-Bliek Sharon Annelies en Jacco Eggebeen-Dees Melissa Roy, Kjeld Heinkenszand, september 2021 Wij willen jullie hartelijk bedanken voor alle steun, prachtige bloemen, kaarten en brieven met vele warme en lieve woorden, welke wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze zorgzame, lieve, sterke, trotse man, (schoon) papa, en opa. Een mooie gedachte blijft, dat hij, bij velen van jullie zo geliefd was. Marianne Hanson - van der Linde Nona en Henk, Isabel, Quint Roos Mirella en Michel, Nick Dex Arian en Dieneke, Suus Jens Wij danken u allen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Familie Van Ham Kattendijke, september 2021 Voor uw blijk van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze moeder, oma en omi zeggen wij u hartelijke dank Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46