COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 Joël Anthoine de Clerck TCna/ Veefr-Pleiftes Wilhelmina Dieleman - Neels v Tillie Wauters-Laffeber Maria van Harn-Mol Broer Haak Corrie Haak-Dieleman 'Wij staan altijd voor u klaar/ DEÏA DANKBETUIGING i Voor uw vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Betuigen we hiermede onze welgemeende dank. M. Dieleman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze lieve ma en oma Uw'aanwezigheid, de bloemen, reacties en kaarten hebben ons erg goed gedaan en zijn voor ons een grote troost bij de verwerking van het verlies. Ronald en Nicole - Manon, Niels Marco en Joyce - Lotte, Stijn Vogelwaarde, september 2021 Frans de Clerck Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze ouders, groot- en overgrootouders en zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, september 2021 OVERIGE BERICHTEN ZB a voor elkaar Hans Dieleman Marie Klaeijsen-de Vos In het bijzonder dank aan de bewoners van haar flat, die het mogelijk hebben gemaakt dat ze tot op hoge leeftijd zelfstandig kon blijven wonen. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten zaterdag 18 september 2021 ZV Wij bedanken iedereen voor de belangstelling, lieve brieven en kaarten die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa De vele reacties hebben ons ontroerd en zijn hartverwarmend. Edith de Clerck - de Badts Kinderen en kleinkinderen Schoondijke, september 2021 Wij bedanken iedereen voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Het is moeilijk om te wennen aan het idee dat ze niet meer bij ons is. Simon Dees Martin en Joke Dees-Bliek Sharon Annelies en Jacco Eggebeen-Dees Melissa Roy, Kjeld Heinkenszand, september 2021 Wij danken u allen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Familie Van Ham Kattendijke, september 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Clerck September 2021 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek. Je warmte, medeleven en steun hebben ons erg veel goeds gedaan na het overlijden van onze lieve vader Hiervoor willen we je heel erg bedanken. Iris en Sanne Dieleman Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de vele steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Familie Klaeijsen Hulst/Hoofdplaat, 18 september 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138