JU Laatste woorden van afscheid 18 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Kodde Nf OVERLEDEN Alphonsus Joseph Weesepoel Fons Opa Steen Clementina Johanna Maria van Dorsselaer-van de Walle Tiny Tiny van Dorsselaer - v.d. Walle Maria Josephina Pluijm Rogier Petrus van Dorsselaer Huil niet omdat ik er niet meer ben. Maar glimlach omdat ik er was. Verdrietig, maar vervuld van dierbare herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe opa Serooskerke (W), 23 maart 1928 Oost-Souburg, 16 september 2021 OÖ 70 jaar Laurina Kodde-Maranus f 3 januari 2021 Breskens Adrie en Mirjam Kodde Oostkapelle Anneke en Jos Staps Oostkapelle Anton en Maaike Kodde Vlissingen David en Lia Kodde Oostkapelle Wim en Marianne Kodde Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van de Zoute Viever dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Vronesteijn 20 4356 AE Oostkapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op dinsdag 21 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Naar zijn wens geen bloemen. FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. .media tfU dl UKJvl r familieberichten zaterdag 18 september 2021 ZV Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa en opa weduwnaar van Boschkapelle, 27 november 1926 t Terneuzen, 15 september 2021 Kieldrecht: Kees en Nadia St Ja nsteen: Roel en Con ny Auke Graauw: Matthy en Guido Axana, Adisia Correspondentieadres: Jacinthastraat 7,4569 AP Graauw Zoals hij het zelf heeft gewild, nemen we in de beslotenheid van zijn gezin afscheid van pa. Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinneringen- Dag lieve We zullen je heel erg missen. Dikke kus van Auke, Axana, Adisia Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame ma en oma Hulst, 13 december 1931 t Terneuzen, 16 september 2021 weduwe van Hulst: Mare llona, Lars Heikant: Chantalen Erwin Joy en Jos Jimmy en Renske 'ggy Van der Maelstedeweg 22 4561 GT Hulst U kunt afscheid nemen van Tiny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 21 september tussen 18.30 tot 19.30 uur. Vanwege de richtlijnen van het RIVM m.b.t. het coronavirus zal de dienst in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Op 16 september j.l. overleed onze lieve zus en schoonzus Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie v.d. Walle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137