FAMILIEBERICHTEN 17 YlM Adrie de Pooter- Dekker Anthonie Jacobus Dieleman OVERLEDEN Claudia Sondervan Claudia Sondervan Claudia Sondervan Cees de Pooter Suus de Pooter- Hamelink -in liefdevolle herinnering- Dianne en Erwin, Romy, Thijs en Dagmar Sandra en JanJochem Je leven was de boerderij Voelde je daar gelukkig en vrij Met het verstrijken der jaren Begonnen gebreken zich te openbaren Sterk als je was, keerde je telkens weer Tot het lichaam zei: ik kan niet meer Moegestreden ben je neergevleid Het heden verwisseld met de eeuwigheid. Na een liefdevolle verzorging in WZC-Antonius afd. Cl, te Kloosterzande is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve pa, schoonpa, opa en opi - Anton - echtgenoot van Adriana Dieleman Hontenisse, 28 oktober 1931 t Kloosterzande, 14 september 2021 Adriana Ko en Christianne Niels en Catarina, Osmar, Daniel Debora en Ben, Dawson*, Evi Gelein in liefdevolle herinnering Toon en Diana Sander, Delano, Lorenzo Gelein en Conny Colin, Christopher Correspondentieadres: Antoniusstraat 4,4587 CP Kloosterzande U kunt persoonlijk afscheid nemen van Anton op vrijdag 17 september tussen 19.00 en 20.00 uur in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. donderdag 16 september 2021 ZV "and when you lay down I pray your soul to keep" (Joss Stone) Te kort, maar ten volle geleefd. Met liefde omringd nemen we afscheid van onze mam, dochter, zus, oma Vught 22 maart 1965 t I Ritthem 13 september 2021 Eva en Dirk Quinn Robin en Juliëtte Lida Monica Lieke, Jasper Judith en Rein Bauke, Sietse Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Dorpsstraat 16 4389 TP Ritthem Wij zijn geraakt door het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve collega Als verslaggever bij de PZC had Claudia een scherp oog voor de kleine dingen die zij tegenkwam. Zij zag en voelde wat er in haar omgeving gebeurde. Ook tijdens haar ziekte bleef Claudia betrokken en alert door tal van tips en ideeën naar de redactie te sturen. Wij wensen haar gezin, familie en naasten alle sterk te in deze verdrietige periode. Redactie en hoofdredactie PZC: Willem Adriaansens, Frank Balkenende, Bas Bareman, Rianne van Belzen, Cornelleke Blok, Rudy Boogert, Rolf Bosboom, Michiel Bouwman, Miriam van den Broek, Emile Calon, Jan Dagevos, Jan van Damme, Sheila van Doorsselaer, Raymond de Frel, Ronald van Geenen, Theo Giele, Guido van der Heijden, Barry van der Hooft, René Hoonhorst, Wendy de Jong, Ronald Jongelings, Martijn de Koning, Frans Koopmans, Noortje de Kroo, Jeffrey Kutterink, Melita Lanting, Bob Maes, Carla van de Merbel, Marcel Modde, Valeska Nastaly, Arjen Nijmeijer, Hans Noot, Luc Oggel, Rob Paardekam, Eldridge Pentury, Rolant Quist, Ruud de Ridder, Ernst Jan Rozendaal, Maurits Sep, Ab van der Sluis, Esme Soesman, Cris Sohier, Maurice Steketee, Sophie Stockman, Ondine van der Vleuten, Roeland van Vliet, Wendy Wagenmakers, Joeri Wisse, Annemarie Zevenbergen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Claudia werkte al langer dan dertig jaar bij de PZC en groeide uit tot een van de steunpilaren op de redactie. Onze gedachten zijn bij haar kinderen, familie, naasten en de collega's die tot de laatste momenten contact met haar hadden. Directie DPG Media, uitgever van de PZC: Erik van Gruijthuijsen Bart Verkade Allard Besse Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus en onze tante

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56