FAMILIEBERICHTEN 17 Laatste woorden van afscheid Henk Cijsouw Hendrik Cijsouw Henk Cijsouw COLOFON Familieberichten donderdag 16 september 2021 PM Met intens verdriet en grote verslagenheid delen wij u mee dat de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wegen van ons heeft genomen mijn innig geliefde man en onze zeer geliefde, zorgzame vader en opa Henk gehuwd met Johanna Catharina Cijsouw-Wouters in de leeftijd van 67 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit zware verlies te dragen. Biggekerke: J.C. Cijsouw-Wouters H.l. Ambacht: Lydia en Maarten Joost, An, Lien, Rik Alblasserdam: Neelke en Jacobus Jachin, Henrik, Hannah, Jaël, Levie Middelburg: Rachel Meliskerke: Joanne en Jos Boaz, Joshua Meliskerke: Merel en Sjako Roan, Merah, Joah 13 september 2021 Noordweg 4 4373 SM Biggekerke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. maandag 20 september om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Meliskerke. Wanneer u bij de rouwdienst aanwezig wilt zijn, vragen wij u om zich aan te melden via www.begrafenisverzorgingroubos.nl/aanmelden of telefonisch: 0118-582298. De dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Uw condoleances en blijken van medeleven stellen wij zeer op prijs en ontvangen we graag schriftelijk op bovenstaand correspondentieadres. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen Geschokt en verslagen zijn we omdat de Heere, op Zijn tijd, maar voor ons op het alleronverwachtst. heeft weggenomen onze geliefde schoonzoon. zwager en oom We wensen Joke, de kinderen en de kleinkinderen Gods nabijheid toe. Dat dit sterven ons allen aan de Heere mag verbinden. Middelburg: L. Wouters (in dierbare herinnering) P. Wouters-Francke Biggekerke: Ina en Sam Wisse Meliskerke: Nelleke en Ko de Korte Meliskerke: André en Joke Wouters Meliskerke: Piet en Willy Wouters Meliskerke: Cobie en Tonnie Spruijt Kapelle: Louis en Inge Wouters Meliskerke: Marja en Jan Houterman Meliskerke: Ria en Alex Maranus Meliskerke: Laura en Hans (in dierbare herinnering Jacobusse Serooskerke: Rianne Wouters Aagtekerke: Wilma en Jos de Korte Meliskerke: Andrea en Iman Matthijsse Meliskerke: Michiel en Jacomien Wouters Middelburg: Maurits Wouters Neven en nichten Meliskerke, 13 september 2021 Onbegrijpelijk, hartverscheurend... Er zijn geen woorden voor... Nu is het stil... Namens de buren: Andre en Evelien Marinissen Wim en Lizette Francke Henk en Helene de Korte Rinus en Christine Rottier Bart en Loura Koets - Dommisse Bart en Carola Koets - Melis Adrie Reynierse en Alice Brasser Marjolein Vos en Jakky Dekker Mechteld en Joyce Wij wensen Joke en de kinderen veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Weet dat wij er voor jullie willen zijn... Biggekerke, 13 september 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media I familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45