IhW 16 FAMILIEBERICHTEN Ad Strijb OVERLEDEN Claudia Sondervan Claudia Sondervan Claudia Sondervan Stoffel Ie Due Charter Verbeek Intens verdrietig en met diep respect nemen wij afscheid van Stoffel Jacobus le Due 02-08-1946 -13-09-2021 f Rust in vrede lieve Stoffel! Bewoners en begeleiding Oude Vlissingseweg 105 's Heeren Loo regio Zeeland Bedroefd namen we kennis van het plotseling overlijden van ons oud-lid cliëntenraad Ferry van Dorst Ferry was van 2020 tot maart 2021 een gewaardeerd lid van onze cliëntenraad. We wensen zijn familie en vrienden en allen die hem gaan missen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verhes. Namens Allévo, Natasja Mariman, raad van bestuur Rinus Antonisse, voorzitter centrale cliëntenraad Wij zijn heel verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, mijn maatje, onze lieve vader en schoonvader -Adriaan Johannes- 24 augustus 1947 14 september 2021 Middelburg Mariëtta Middelburg Denis Westkapelle Jeroen en Saida Dokstraat 11 4331 HK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 17 september van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 'U Here, mijn God, zal ik loven, met heel mijn hart' Door de Here is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze dierbare vader en opa na een kortstondig en ernstig ziekbed Cornelis Willem van Noord Cees Lid in de Orde van Oranje-Nassau 9 maart 1937 113 september 2021 Middelburg: Nelly van Noord-Kwakernaak Willem Jan en Laila Peter en Ineke Arie en Mettie Corine en Jos en kleinkinderen Correspondentieadres: Schweitzerstraat 15 4336 LJ Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 21 september 2021 van 10:15 uur tot 11:15 uur in de Óntmoetingskerk Oosterscheldestraat 1, 4335 PA Middelburg. De rouwdienst en de begrafenis vinden daarna in besloten kring plaats. De dienst is voor niet-genodigden vanaf 11:30 uur te volgen via het YouTube-kanaal van de Ontmoeting Middelburg of via kerkomroep.nl. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. donderdag 16 september 2021 PM Wij zijn geraakt door het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve collega Als verslaggever bij de PZC had Claudia een scherp oog voor de kleine dingen die zij tegenkwam. Zij zag en voelde wat er in haar omgeving gebeurde. Ook tijdens haar ziekte bleef Claudia betrokken en alert door tal van tips en ideeën naar de redactie te sturen. Wij wensen haar gezin, familie en naasten alle sterk te in deze verdrietige periode. Redactie en hoofdredactie PZC: Willem Adriaansens, Frank Balkenende, Bas Bareman, Rianne van Belzen, Cornelleke Blok, Rudy Boogert, Rolf Bosboom, Michiel Bouwman, Miriam van den Broek, Emile Calon, Jan Dagevos, Jan van Damme, Sheila van Doorsselaer, Raymond de Frel, Ronald van Geenen, Theo Giele, Guido van der Fleijden, Barry van der Flooft, René Hoonhorst, Wendy de Jong, Ronald Jongelings, Martijn de Koning, Frans Koopmans, Noortje de Kroo, Jeffrey Kutterink, Melita Lanting, Bob Maes, Carla van de Merbel, Marcel Modde, Valeska Nastaly, Arjen Nijmeijer, Hans Noot, Luc Oggel, Rob Paardekam, Eldridge Pentury, Rolant Quist, Ruud de Ridder, Ernst Jan Rozendaal, Maurits Sep, Ab van der Sluis, Esme Soesman, Cris Sohier, Maurice Steketee, Sophie Stockman, Ondine van der Vleuten, Roeland van Vliet, Wendy Wagenmakers, Joeri Wisse, Annemarie Zevenbergen In de rouwadvertentie van moet het adres van dorpshuis Trefpunt zijn: Hoofdstraat 54, Ovezande "and when you lay down 1 pray your soul to keep" (Joss Stone) Te kort, maarten volle geleefd. Met liefde omringd nemen we afscheid van onze mam, dochter, zus, oma Vught 22 maart 1965 Lr» )}J l f Ritthem 13 september 2021 Eva en Dirk Quinn Robin en Juliëtte Lida Monica Lieke, Jasper 77 v Judith en Rein Bauke, Sietse Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Dorpsstraat 16 4389 TP Ritthem Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Claudia werkte al langer dan dertig jaar bij de PZC en groeide uit tot een van de steunpilaren op de redactie. Onze gedachten zijn bij haar kinderen, familie, naasten en de collega's die tot de laatste momenten contact met haar hadden. Directie DPG Media, uitgever van de PZC: Erik van Gruijthuijsen Bart Verkade Allard Besse Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Vlissingen, 2 augustus 1946 t Vlissingen, 13 september 2021 Leo en Suzan Ie Due Correspondentieadres: J.H. Huyssenstraat 31 4336 AH Middelburg De begrafenis vindt in besloten kring plaats op maandag 20 september.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44