0 J? Rudolf Fastenau 12 FAMILIEBERICHTEN Rinus Steenbakker Piet Akkerman Piet Akkerman r JUBILEUM S" ^YYIo^Qj $£vcuM OVERLEDEN Rinus Steenbakker Jo van Sluijs - van Vlaanderen J naar xtf/i van- Searn- Charles Verbeek Charles Verbeek Cathrien de Visser woensdag 15 september 2021 PM W. Tt 1961 Diamantenhuwelijk 2021 Onze lieve ouders zijn 60 jaar getrouwd! Namens jullie klavertje vier Caroline, Ryan, Evelien en Nicoline De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed verbazingwekkend krachtig 't is op zo is het goed Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en onze trotse opa Ovezande 25 juli 1938 Goes 14 september 2021 Heinkenszand Jo Steenbakker - Menheere Lewedorp Corinda en Han Iris, Nina, Roos Amsterdam Sunita Hoefbladstraat 29 4451 TL Heinkenszand Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging en aandacht. We nemen afscheid van Rinus in besloten kring. Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonbroer en oom echtgenoot van Jo Menheere Wij wensen Jo, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit zware verlies. Annie (t) en Rinus (t) Mina en Piet (t) Jan (t) en Digna Adrie en Annie Rinus en Lona Neven en nichten Wij zijn verdrietig want onze schoonzus en tante is overleden. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Grijpskerke: Adrie van Sluijs en kinderen 't is mooi ewist.. Na een kort ziekbed is in bijzijn van zijn kinderen en kleinkinderen rustig ingeslapen onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Greet Akkerman - Dansen 114-2-2019 Rilland-Bath Kapelle 7 oktober 1940 80 jaar 13 september 2021 Wemeldinge Bernd en Janita Marvin Niels Kapelle Christine en Frank Martijn en Carmen Michiel en Anouk Romée en Jesse Correspondentieadres: Odinstraat 33,4421 LH Kapelle De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op zaterdag 18 september om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in voornoemde kerk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom 's-Gravenpolder: Willy en Jaap Leendertse-Dansen Yerseke: Kristel en Leonard Pekaar-Leendertse Stein en Juliette 's-Gravenpolder: Indra en André Pekaar-Leendertse Ogér en Bernice In liefde gedenken wij mijn betrokken en zorgzame vader en schoonvader, onze allerliefste opa en grapjes-overopa Middelburg, 29 oktober 1930 t Middelburg, 11 september 2021 Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau Grote bewondering hebben we voor zijn doorzettingsvermogen in het leven en zijn positieve energie tot het einde toe. We zijn hem dankbaar voor alles wat hij ons en anderen heeft gegeven. Ruud was een vriend voor het leven. Ina Fastenau- de Kam (in liefdevolle herinnering) Irene en Frank Anna en Steven Fehe en Sergo, Leila, Luna Noordweg 237 4333GG Middelburg Op vrijdag 17 september om 12.00 uur is er een dienst van afscheid, waarin wij het leven van Ruud gedenken. Deze vindt plaats in de Nieuwe Kerk, Onder de Toren 1 in Middelburg en zal worden geleid door ds. Chris Kors. De dienst is ook online te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. In verband met de corona-maatregelen vindt de begrafenis na de dienst in besloten kring plaats. Een markante Ovezandenaar is ons ontvallen Charles heeft veel voor Ovezande betekend. Hij was mede oprichter van de Ovezandse tennisvereniging, was jarenlang lid van de parochievergadering van de kerk, was actief in het schoolbestuur van De Zandplaat, was vele jaren bestuurslid van stichting dorpshuis Ovezande en zette zich in voor de Avond4Daagse, intocht Sinterklaas en Koninginnedag. Charles bedankt! Rust in vrede. DW015, Ruud de Baar De Zandplaat, Jos Huijbrechts Dorpshuis Ovezande, Kees Vroonland William Harthoom Parochiekern O.L.V. Hemelvaart, Ad Schenk Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jarenlang heeft Charles zich voor het CDA ingezet als raadslid, bestuurslid en penningmeester. Hiervoor zijn wij hem veel dank verschuldigd en zullen hem missen. We wensen zijn vrouw Betsie en naaste familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens bestuur, fractie en wethouder, Marijn Nelen, voorzitter CDA Borsele Huil niet omdat ik niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat op 93-jarige leeftijd is overleden onze lieve mama, schoonmoeder, oma en "over" oma Gehuwd geweest met Jan de Visser Het Essenhof" fz 2 januari 1928 110 september 2021 Corry van Maldegem - de Visser en Kees (in herinnering) Judith en Alex, Mats, Ruben Lydia Janneke en Rinus Hoogerheijde - de Visser Robert en Niki, Cees, Fleur Hannah en Henk, Evi, Lisa Huberdien en Jos Westerweele - de Visser Maurice en Jantien Nadine en J effrey, Moisha Hoewel wij mama het liefst samen met u zouden willen herdenken, is door de maatregelen rondom Covid-19 een samenzijn op die manier helaas niet mogelijk. U bent uitgenodigd op vrijdag 17 september om 14:00 uur aan te sluiten om haar te begeleiden vanuit de Torenkerk naar de begraafplaats te Gapinge. Waarna er gelegenheid tot condoleren is in de Spil te Gapinge. Om 13.00 uur is de dienst te volgen via deze link: https://kerkdienstgemist.nl/stations/1081/events/ event/15734762-202109171300 Correspondentieadres: Snouck Hurgronjeweg 6,4352 SG Gapinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44