yüya/ FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Marie Louise Wentzler Johanna Elisabeth Bouwens-Wage Ronny Moelker Francois Schijvenaars Jo Marian Fruïjtier dinsdag 14 september 2021 ZV COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Je wilde heel graag bij ons blijven, en je hebt gevochten, zo goed als je kon. Niemand heeft jouw angst gekend, maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons is het nog niet voorbij. Slechts je lichaam werd ons afgenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Met al haar wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en schoonmoeder echtgenote van Johan Duininck Zuidzande, 2 oktober 1964 t Zuidzande, 6 september 2021 Zuidzande: Johan Duininck Cynthia Stephan en Cindy V We hebben in besloten kring afscheid genomen van Anja. We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en begeleiding die Anja heeft gekregen van dokter Paul de Bruijckere en van het medisch en verplegend team van de afdeling hematologie van het AZ Sint-Jan Brugge. Correspondentieadres: Zegveldstraat 10,4505 AM Zuidzande Een leven, veel te kort op deze aarde. Maar voor altijd herinnerd. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Wij wensen Johan en zijn familie veel sterkte toe. Vrienden van hetVerdronken Land Ria Adrie, Ina Peter, Lola Jeroen, Gidia Gerard Diana Ronald, Karin Angelo Marijke Jacques Verdrietig, maar vooral heel dankbaar voor alle jaren dat we met haar hebben mogen samenwerken, hebben we afscheid genomen van onze oud-collega We willen Johan, Cynthia, Stephan en Cindy veel sterkte wensen in deze moeilijke tijd. Voor ons was Anja een trouwe, zorgzame en fijne collega. Team Slagerij en Verswinkel de Lijser Fred en Anneke Erg verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Jaap en Lydia Sonja en Eddie Martin Carlo en Anniek, Robin, Elias Bram en Sandra Jeroen en Amke Annebel Jacqueline en Johnny Veronique en Luuk Jeffrey Lilian en Frans Veerle Marieke Louise Moeders geven leven Moeders geven kracht Moeders blijven geven Liefde, die elke pijn verzacht Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van 115 juni 1933 112 september 2021 Martien en Rita Elise en Ralf Dave Carina en Jack Pascal en Christianne, Leon Chrissy, Jayden Patrick in liefdevolle herinnering Chantal en Peter Esmee en Thijs Sebastiaan en Hailey Nicolle en Mark Simone Vogelfort 1,4585 PM Hengstdijk Als u een laatste groet wilt brengen bent u donderdag 16 september welkom tussen 19.00 en 20.00 uur in 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. De begrafenisplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Dank aan iedereen die onze moeder zo liefdevol heeft bijgestaan. In verband met het overlijden van mijn moeder is Viscenter Erasmus de gehele week gesloten. Suzan van Belois-Bouwens Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doetzo'n pijn. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder weduwe van Jacobus Cornelis Bouwens Sluis, 12 mei 1923 t Oostburg, 10 september 2021 Oostburg: Jaap en Anneke Bouwens-Gijs Sylvia en André Lyzanne en Dylan, Aleyna Jasmijn Fenno Franken Linda Isa Lars Groede: Ineke t en Stant Faas-Bouwens Pascal Jean-Pierre Kyano Breskens: Suzan en Guust van Belois-Bouwens Oostburg: Jacqueline Bouwens t Correspondentieadres: Anker 6,4511 KB Breskens Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Stelle voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Je was een rots in de branding en koerste rechtdoorzee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze pa, schoonpa en opa echtgenoot van Temeuzen, 2 april 1958 tTerneuzen, 11 september 2021 Philippine: Marian Hoek: Femke en Meivin Yenthe, Jort Eindhoven: Michiel Laureijnestraat 10,4553 BV Philippine We nemen in besloten kring afscheid van Ronny in het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56