FAMILIEBERICHTEN 13 Johanna van Vlaanderen Jo van der Walle 'Wij staan altijd voor u klaar.' Josephus van der Walle Johan Jouke Schaap Johnny Geloof, Hoop en Liefde Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Weduwe van Lein van Sluijs *10 september 1928 t 12 september 2021 Lia en Lou Michelle en Willem Maud, Bo Elvira en Mark Vesper Leny en Bonnie Kelly en Robin Bowie Jacky en Wouter Liesbeth en Marjet Noa, in liefdevolle herinnering Ad en Marjan Lisa en Sander Lennart Tessa en René Correspondentieadres: Dillenburglaan 4 4332 XX Middelburg De Dankdienst voor haar leven zal op vrijdag 17 september in besloten kring worden gehouden. De begrafenis, waar u welkom bent, zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Ma was erg gelukkig met de fijne en liefdevolle verzorging door de medewerkers van SVRZ, tulpstraat 8. Jo van Sluijs- van Vlaanderen Jo Met verdriet nemen wij afscheid van onze zwager en oom Wij wensen onze zus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Verdonk Hij heeft tot mij gezegd: "Mijn genade is u genoeg". 2 Cor. 12: 9a Teruggekeerd naar haar Schepper, onze dierbare zus, schoonzus en tante Janna Willemijntje Veldhuizen - van Maaren Janny- Sinds 19 juli 2011 weduwe van Jan Albertus Veldhuizen Heukelum, 3 augustus 1930 t Goes, 11 september 2021 Leen en Toos van Maaren Huib en Annelies van Maaren Piet t en Tanny Veldhuizen Gerrit t en Adrie Veldhuizen Herman en Frieda Veldhuizen Neven en nichten Correspondentieadres Waterstraat 44 5301 AK Zaltbommel De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat ds. C.C. Kors, wordt gehouden zaterdag 18 september om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het Zeeuwse Land dinsdag 14 september 2021 PM Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader, en mijn lieve vriend 24 juni 1929 t 8 september 2021 weduwnaar van Anna Geertruida Machelina Legemaate Joke en Dick Anke en Geert Thomas en Angelita Aaron, Jarno, Arthur Cindy en Johan Jouke en Carmelita Ina Giljam Correspondentieadres: Tulpstraat 13 4371 EB Koudekerke De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig vernamen we dat afgelopen zondag overleden is onze zus, schoonzus en tante Koudekerke: Lies Kaboord- van Vlaanderen, weduwe van Ko Kaboord. Koudekerke: Andries van Vlaanderen, weduwnaar van Ria van de Kop. Veere: Janny van Vlaanderen - Schout, weduwe van Klaas van Vlaanderen. Haarlem: Miep Smit - van Vlaanderen, weduwe van Henk Smit. Middelburg: Jan van Vlaanderen. Schoorl: Piet en Leny van Vlaanderen - de Witte. Ook namens onze gezinnen wensen wij de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte bij dit verlies. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa 3 november 1941 10 september 2021 M.C. van der Walle - Verdonk Ivonne Kostense - van der Walle Leen Kostense Jack Randall Richard van der Walle Fam. Van der Walle Nassaulaan 60 4461SX Goes Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ca voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEIA Ton, Laurine en Wouter van Het Zeeuwse Land DELA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45