Stand-in Van Lare verliest met Jong PSV met Hoofdplaat verbonden Timmerman verrast favoriet ZEELAND 11 UTRECHT Doelman Aron van Lare uit Terneuzen heeft gister avond bij zijn tweede optreden in het betaalde voetbal verloren. Met Jong PSV ging hij onderuit bij Jong FC Utrecht: 2-1. Kort voor aanvang van het duel viel eerste keus Vincent Müller geblesseerd uit. De achttienjarige Van Lare mocht hem voor de tweede keer dit seizoen vervan gen; de eerste maal was enkele weken geleden tegen FC Dor drecht (1-1). Zowel in de eerste als de tweede helft moest de Zeeuws-Vlaming de bal een keer uit het net halen. Azzagari Bij NAC Breda stond Yassine Az- zagari weer in de basis. Dat was voor de Goesenaar geen onver deeld genoegen. Na de vroege 0 1 van de Brabanders hield Jong Ajax huis. Bij rust was het al 4-1, waarna de Bevelandse midden velder gewisseld werd. In de tweede helft liepen de Amster dammers uit naar 6-3. NISSE Nadine Timmerman uit Vrouwenpolder en haar ruin Ex cavator verkeren in bloedvorm. Dat werd in Nisse tijdens de springwedstrijd van de Weelrui- ters met een overwinning in de klasse Z bevestigd. Timmerman stuurde in de barrage de Arezzo VDL-zoon in 35,63 seconden foutloos over het parcours. Zij verwees daarmee de huizenhoge favoriet, Marieke de Bart uit Baarsdorp en de schimmelmerrie Igonda, over tuigend naar de tweede plaats (0/0/37,39). lang je regelmatig een puntje pakt, kost dat weinig energie. Mijn va der Tuur was voorzitter in die tijd. Hij probeerde altijd de kerk in het midden te houden. Hij deed enorm zijn best, maar je hoorde natuurlijk toch gemopper. Dat zou ik niet kunnen, hoor. Mijn broer Harold woont in Middelburg, Walter woont in ons ouderlijk huis. Hij zit voor zijn werk heel veel in het buitenland, maar zijn vrouw verkoopt hier koffie. Ben woont in Biervliet en zelf woon ik net achter het doel aan die kant'', zei hij, wijzend hij naar de Wes- terscheldedijk. ,,Ik heb twee zo nen, die helaas niet meer voetbal len. Heel jammer, maar ik kan er wel mee omgaan. Ik verricht hand- en spandiensten. Shirtjes wassen, de lijnen kalkenIk hoor bij de klusploeg, sta achter de bar zendijke en SDO negen punten op. Trainer Steve Kesteleyn sprak over veel zwaardere tegenstand in de eerste weken dan vorig jaar. ,,Zondag krijgen we Oostburg, daarna Breskens'', zei hij. „Daarom heb ik vorige week benadrukt dat IJzendijke heel belangrijk was.'' Het verhaal gaat dat de ploeg tot diep in de nacht vier verjaardagen vierde. Kesteleyn: ,,Ik voelde me vorige week in de steek gelaten en heb gezegd: Als dit de mentaliteit is, dan maak ik het seizoen niet af. Nu heeft het aan mentaliteit niet gelegen. We gingen alleen voor de rust zelf drie keer in de fout. Dan is de wedstrijd gespeeld. En ach, we moeten ook reëel zijn. We hebben hier maar twee elftallen en twee jaar geleden speelden we in de vijfde klasse onderaan. Zo is het natuurlijk ook." en ben assistent-trainer bij de JO- 16.'' Het duel tegen Hontenisse trok zo'n zeventig toeschouwers. ,,Wat een drukte, hè'', zei Rudy trots in de rust. ,,Da's lang geleden, hoor. Dit is echt bijzonder. Toen we (in de vijfde klasse) tegen Brabantse ploegen speelden, kwamen alleen maar bestuursleden van die clubs mee.'' De spelers die nu Thomaes als achternaam hebben, zijn (ach- ter)neven van hem. Mentaliteit Het keurkorps met vooral jongens uit het dorp kon een nieuwe grote nederlaag niet voorkomen. Een week eerder werd met 6-0 van IJ- zendijke verloren. Hontenisse schoot nu zeven keer raak. Vorig seizoen leverden de eerste drie duels tegen Vogelwaarde, IJ- dinsdag 14 september 2021 Rudy Thomaes is nog altijd nauw bij Hoofdplaat betrokken. Zijn (achter)neven voetballen nu bij de club. foto anne hana nog van haar vrijheid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43