A Laatste woorden van afscheid FAMILIEBERICHTEN 9 JfV OVERLEDEN DANKBETUIGING maandag 13 september 2021 Verdrietig moeten wij na jarenlange vriendschap afscheid nemen van Paul van Marion Wij wensen Jenny heel veel sterkte Ko en Christien Paul en Francien Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Emma Hemelsoet - Sallet willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Roger Hemelsoet Kinderen, kleinkinderen, achter- en achterachterkleinkinderen Westdorpe, september 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media familieberichten FAMILIEBERICHTEN ZV Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51