8 FAMILIEBERICHTEN Paul van Marion Jan Simonse Jaap Griep Jaap Griep Pieter Engelse OVERLEDEN Marianne Smulders Jenny Slotman Paulus Pieter van Marion (Paul) Zelfs de mooiste woorden Kunnen niet uitdrukken Wat wij voor elkaar betekenden Je leeft voort in on%e harten Verdrietig, maar terugkijkend op een mooi en liefdevol leven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke vader, trotse opa en over-opa Kruiningen, 12 maart 1937 Sint Laurens, 9 september 2021 echtgenoot van Ria Traas Sint Laurens: Ria Griep-Traas Goes: Marjo Griep en Kees de Goffau (in herinnering) Remco Joris Lewedorp: Corina Grim-Griep en Rudy Grim Ruden en Marlou V, Lissa Van Borsselenlaan 14,4333 LB Sint Laurens Het was Jaap zijn wens om in besloten kring te worden begraven op de Natuurbegraafplaats Koningsakker te Arnhem om daar voor altijd één te zijn met de natuur. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Yerseke: Hanny Traas Adrie de Munck t Kapelle: Kees Traas Leny Traas-Koets Neven en nichten Kapelle, 13 september 2021 Paul van Marion Wij wensen Jenny heel veel sterkte Ko en Christien Paul en Francien Paul van Marion En God zal alle tranen van bun ogen afwissen; en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, nochgekrijt, noch moeite zal meer zijn; want de eerste dingen zijn weggegaan. - Openbaringen 21:4 Na periode van afnemende krachten is van ons weggenomen Jan Simonse Ons medeleven gaat uit naar ouders en familie. Bewoners Hofstede Suzanna: Aal, Jaap, Jan, Ricky, Ko, Kees en begeleiding namens 's Heeren Loo regio Zeeland Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwacht is overleden, mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: M.J. Engelse - Eversdijk Krabbendijke: Jan-Kees en Anita Engelse - Lobbezoo Tim Aniek Krabbendijke: René en Lydia Engelse - Willeboer Gemma Evi Daniël 11 september 2021 Correspondentieadres: Verlengde Noordweg 4,4413 ND Krabbendijke. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. maandag 13 september 2021 PM Wij zijn heel verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, mijn maatje, onze Lieve vader en opa Vlissingen, 11 mei 1950 t Middelburg, 10 september 2021 weduwnaar van echtgenoot van Dag lieve knuffelbeer Middelburg: Jenny Rotterdam: Serge Middelburg: Tamara Darren en Corine Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 91, 4336 EE Middelburg We nemen in besloten kring afscheid van Paul op woensdag 15 september. Op 10 september 2021 ontvingen wij het droevige bericht dat onze geliefde broer, zwager en oom is overleden. Pirn en Marina van Marion-Roose Gerard van Marion Hans van Marion Gerda van Marion-Schrier Sien van Marion-Melis Neven en nichten Diepbedroefd delen wij u mee dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 50 jaar. Hij werd 23 jaar liefdevol verzorgd in "Hofstede Suzanna" in Borssele. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Aagtekerke: H. Simonse en L. Simonse-Westerbeke Borssele: José en Rinka Simonse-Verhage Hilbert Jaap Jarno Marl inde Aagtekerke: Esther en André Krijger-Simonse Jan Ruben Aagtekerke: Elbert Simonse Aagtekerke: Cees en Evelien Simonse-de Koning Julia Jolijn 10 september 2021 Correspondentieadres: Reigersberg 12 4363 BN Aagtekerke De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 15 september om 9.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wanneer u bij de rouwdienst aanwezig wilt zijn, vragen wij u om zich aan te melden via www.begrafenisverzorgingroubos.nl/aanmelden of telefonisch: 0118 582298. De dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Aagtekerke). Ook uw schriftelijke condoleances en blijken van medeleven worden op prijs gesteld. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen Verdrietig moeten wij na jarenlange vriendschap afscheid nemen van Intens verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van onze zwager Jan en Hannie Willy en Frans Gerrit en Annelies En onze kinderen en kleinkinderen Middelburg, 10-09-2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28