$oh 16 FAMILIEBERICHTEN yddlic anna Atdïiana Jnelesia van Wezei - Snijdeïs jïoke Berend Buurke Gerard Minnaard Gerard Minnaard Marijke Herselman m Monique Cornelia Wisse-Bizot Berend Buurke Gerard Minnaard Marijke Herselman-Burger El Roovers zaterdag 11 september 2021 De ontmoetingen met een goed mens blijven altijd in onze herinnering. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde clublid. Wij wensen Micha en Rolf alle kracht toe dit zware verlies te verwerken. Namens de clubleden van; Kiwanis Club of Golden Midden Zeeland. Na een moedige strijd van 20 jaar, moeten we afscheid nemen van mijn innig geliefde vrouw en maatje, onze lieve moeder en trotse oma 3 maart 1956 7 september 2021 We zijn dankbaar voor alle mooie momenten. Pa en Rex Kinderen Kleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de betrokkenheid en de goede zorgen van dr. Aulbers. Correspondentieadres: Fort den Haakweg 28 4354 NG Vrouwenpolder Geheel naar de wens van Joke hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een kortstondig ziekbed is op 6 september 2021 overleden mijn lieve man en mijn lieve vader Groningen, 13 juni 1939 Goes, 6 september 2021 Al een tijd ging zijn gezondheid geleidelijk achteruit, maar het einde kwam nu wel heel erg snel en toch nog onverwacht. Mijn maatje ben ik kwijt maar ik hou de herinnering aan bijna 39 gezamenlijke jaren. Micha Buurke-Knauber Rolf Buurke Hendrica Schneeweis-Buurke f Correspondentie adres: Jacobastraat 8, 4493 BT Kamperland De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden in besloten kring. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom 's-Heer Abtskerke Fam Minnaard 9 September 2021 Bedroefd delen wij mee dat is overleden onze zwager en oom Rinus f en Rie Henk f en Truus Lijntje t Jannetje f en Bart Mina f Jo en Hans Janna f en Charles Neven en Nichten 'Veilig in Jezus armen Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie jaren, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, opa en overopa Sinds 20 mei 2018 weduwnaar van Frederika Minnaard-Neels in de leeftijd van 94 jaar. Wim en Corine Jos en Lisanne Koen Mattie en Joop Rianneke en Foppe-Jan, Mathijs, Anne, Lisa Alina en Steven, Lynn, Sem Gerda en Ivo, Emma, Sofie Anda en Ruud, Jip, Puck Hans en Marian Bianca en Ule Jeffrey en Jolien Alicia en Hugh Piet Gerrie en Heieen Julian Frédérique Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'CederhofKapelle, voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Kapelle, 9 september 2021 Correspondentieadres: Van de Plasschestraat 20,4444 AG s-Heer Abtskerke De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onverwacht is overleden onze lieve golfvriendin Haar spontaniteit en enthousiasme gaan we enorm missen. De Wonders: Truus Rijk Tineke van de Leijgraaf Cathrien de Witte Coby Welleman Nel Wisse Janny Schipper Nelleke Krijger 8 september 2021 We zijn diep getroffen door het bericht van het overlijden van We wensen onze voorzitter Dave, ons lid Jon en de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Loterijvereniging Risico, Kapelle Na een lang en goed leven nemen we afscheid van onze lieve moeder en oma 14-11-1924 - 5-9-2021 echtgenote van Berry Roovers t Ze noemde zichzelf een echte zakenvrouw en was, samen met haar man Ber, het gezicht van Roovers Lederwaren in Middelburg en Goes. Na haar werkzame leven heeft ze een gelukkige tijd gehad in Koudekerke en Middelburg en is in Weesp, op 96 jarige leeftijd, rustig overleden. We zullen haar lieve en vrolijke no-nonsense manier van doen erg missen. In besloten kring hebben wij op 7 september j.l. afscheid van haar genomen. Joost Roovers Marieke Roovers en Han Adema Mark en Elike Roovers Gert Roovers t (in liefdevolle herinnering) Anneke Roovers-Hirdes, Thijs en Kimberley, Max en Lora Thijs Roovers, Fleur de Graaf en Sam Roovers Correspondentieadres: Joost Roovers De Trije Roeden 34 9233 KR Boelenslaan Na een hard gevecht met zichzelf is moegestreden overleden 20 mei 1968 ■jjCees Wisse Ankie Wisse Jin(L en Anja ^tkinderen Correspondentieadres: Ritthemsestraat 47 4388 JN Oost-Souburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44