HIJ LEEK ZO TROUW EN EERLIJK' BY De Liefde 'Ik dacht dat Patrick de man was met wie ik oud zou worden. Hij was knap, lief, betrokken en grappig. Het eerste jaar leek hij de trouwste en eerlijkste man van de wereld, hij bekritiseerde mensen die vreemdgingen en gaf me alle aandacht. Achteraf begrijp ik dat hij zijn best deed zich te gedragen zoals hij dacht dat ik dat wilde. Ik vind het zo stom dat ik zijn twee gezichten pas ontdekte nadat hij al half bij mij was ingetrokken. Hij kwam steeds later thuis. Dan had ik wel door dat hij niet alleen water had gedronken, maar ik was zo verliefd. Ik dacht dat zijn gedrag wel zou veranderen als we officieel gingen samenwonen. Maar een huis zoeken stelde hij telkens uit en als ik over kinderen begon, veranderde hij van onderwerp. We komen allebei uit een heel ander nest. Ik groeide op in een keurig, beschermd gezin, terwijl Patricks ouders een soort hippies waren. Als kind zat hij tussen de blowende volwassenen. Hij deed steeds afweziger, kwam niet opdagen bij afspraken. Ik ontdekte dat hij cocaïne en pillen gebruikte. Hij beloofde dat hij er voor mij mee zou stoppen. Later begreep ik dat hij bedoelde dat hij ermee zou stoppen het mij te vertéllen als hij weer had gebruikt. Uiteindelijk bleek hij niet alleen aan de coke, maar hoorde Vijf jaar had Sarah (27) een man met een kort lontje die haar bedroog en aan de coke was. Daarna kwam David, die bang is voor grote gevoelens. 'Ik ben er wel even klaar mee.' ik via via dat hij het ook deed met andere vrouwen. Toch kon ik de knoop niet doorhakken, ik wilde maar niet toegeven dat het op was. We hadden ook nog steeds onze leuke momenten. Samen wonen hebben we uiteindelijk nooit gedaan, we woonden niet ver bij elkaar vandaan en het bleef bij een latrelatie. Na vijf jaar besloten we tijdens een etentje dat onze wegen zouden scheiden. Diep in mijn hart was ik opgelucht. Onze relatie leek in niets op die van mijn vrien dinnen, die allemaal begonnen aan gezinnetjes. Het uitmaken ging ook makkelijk omdat ik ondertussen verliefd was geworden. Op een man die ik ontmoette via mijn werk. David en ik hadden een gigantische klik. Helaas had hij al een vrouw en twee kinderen. Inmiddels is hij weg bij zijn gezin, maar verder dan een paar keer zoenen komt het nooit. Hij vindt mij geweldig, zegt hij, maar is bang voor grote gevoelens en wil liever single blijven. Ik ben zelf ook wel even klaar met die sneltrein van verliefdheden. Het is eigenlijk superfijn om alleen te zijn. Er komt een soort rust over me. Natuurlijk wil ik op een dag wel weer een man. Niet via Tinder of zo, dat is niets voor mij. Ik hoop dat ik de ware bij de supermarkt tegenkom, tussen de bloemkolen. Op mijn werk zal het niet weer snel gebeuren want ik werk vanwege corona voornamelijk thuis en die grote onbekende vermoedelijk ook.' MEZZA 45 De echte naam van Sarah is bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl LU I cc I co LU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 125