7 Ze zitten al ruim 60 of 65 jaar 'op elkaars lip', door corona des te meer, maar ze koesteren nog steeds het samenzijn. Rosa en Juul doen het nog eens over HUWELIJKSJUBILARISSEN UITGESTELD FEEST Extra feest voor Anny en Frans Voor Anny (82) en Frans (84) Van Kampen-De Vos uit Hulst was het gisteren extra feest. Zij vierden hun 61ste huwelijksdag. Anny: ,,Ja, ontzettend gemist. We vieren onze trouwdag altijd met de kinderen en de kleinkinderen. Een hele groep bij elkaar en dat mocht door corona niet." Frans: ,,We hebben dat toevallig net afgelopen zaterdag gehad. Op de Mariahoeve in Emmadorp. Een bescheiden feestje met 34 men sen, maar het was geweldig!" Anny: ,,Nou... Af en toe hadden we wel een beetje... woorden. Ik zit in een rolstoel en dan gaat het al gauw van: Frans, doe eens dit, Frans, pak eens dat. Dus tja." Frans: ,,Maar we zien elkaar nog zó graag!" Theo: „En of! Wij genieten van elk moment dat we bij elkaar kunnen zijn!" Normaal gezien brengt burgemeester Jan Frans Mulder de dia manten (60), briljan ten (65), platina (70), albasten (75) en dls het voorkomt eiken (80) huwelijksjubilarissen een persoonlijk bezoekje thuis op hun huwelijksdag. Sinds maart 2020 (corona) mocht dit niet meer, maar als Mozes niet naar de berg kan, komt de berg toch gewoon naar Mozes? De echtparen uit de gemeente Hulst die vorig najaar hun huwe lijksverjaardag vierden (in totaal negentien) kregen een uitnodiging om in Den Dullaert gezamenlijk op een veilige manier alsnog stil te staan bij hun lange huwelijk mét een toespraak en een cadeautje (Reynaert wijnstopper) van de burgemeester. Twaalf stellen vier den het feest mee. Echtparen die dit jaar (tot september) hun huwe lijksjubileum vierden, worden 22 september in het zonnetje gezet. Het streven is om vanaf oktober echtparen weer een persoonlijk be zoekje te kunnen brengen. Rosa: ,,Ja dat hebben we toch wel erg gemist. Het blijft toch speciaal, zo lang getrouwd." Juul: ,,Ons feest vieren we bij Najade bij ons in het dorp. Niet thuis, het is fijn dat er dan zo voor je gezorgd wordt." Rosa: „Juul is al heel lang thuis nadat hij gestopt was met wer ken. Dus we waren het al goed gewend. We zijn altijd goed overeen gekomen en nu nog steeds!" Annie en Theo liftten mee op de bruiloft van hun kleinzoon Annie: „Ja, het is toch jammer dat zoiets door corona niet kon doorgaan, het is altijd heel ge zellig." Theo (lachend): „Dat is niet no dig! Onze kleinzoon is een paar weken geleden ge trouwd, dus wij hebben ons jubileum er stiekem ge woon bij gevierd. Ieder een was er toch!" donderdag 9 september 2021 'We zien elkaar nog steeds zó graag!' Heeft u een groot feest op uw 60ste huwelijksdag gemist? Komt er alsnog een groot feest om het in te halen? U bent al zo lang getrouwd en door corona zat u helemaal een hele tijd op elkaars lip. Ging dat een beetje? U bent al zo lang ge trouwd en door corona zat u helemaal een hele tijd op eikaars lip. Ging dat een beetje? Sheila van Doorsselaer Hulst Diamanten paar Juul (86) en Rosa (85) de Moor-Van den Berghen uit Sint Jansteen. Diamanten paar Annie (84) en Theo (85) Maes-Van de Voorde uit Hulst. Anny en Frans Van Kampen-De Vos uit Hulst, 61 jaar getrouwd. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Heeft u een groot feest op uw 60ste huwelijksdag gemist? Komt er alsnog een groot feest om het in te halen? U bent al zo lang getrouwd en door corona zat u helemaal een hele tijd op elkaars lip. Ging dat een beetje? Heeft u een groot feest op uw 60ste hu welijksdag gemist? Komt er alsnog een groot feest om het in te halen?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54