12 FAMILIEBERICHTEN Annie de Meijer OVERLEDEN Marie Louise de Graaf-Swartelé Erna Marie Mollet Erna Marie de Vos-Mollet Mieke Wie je was en wat je deed en wat je wist te geven zal zonder einde in ons hart voor altijd verder leven. Kort na het overlijden van haar man Willy hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus en onze tante weduwe van Willy van Himschoot *02 - 07 -1930 1 07 - 09 - 2021 Gent (B) Temeuzen Trees van Doren - de Meijer Jan van Doren (f Familie de Meijer Neven en nichten Temeuzen, 7 september 2021. Corr.adres: Kleine Markt 5-6,4551 BG Sas van Gent Een woord van dank gaat uit naar Team Thuiszorg, Sas van Gent en speciaal naar buurvrouw Ria voor haar jarenlange zorg en toewijding. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Temeuzen. HERMAN PIETERS HERMAN PIETERS HERMAN PIETERS Drs. Guido Petrus Rosalia Verstraeten Ineke Verstraeten-Bartz woensdag 8 september 2021 ZV Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Frans de Graaf IJzendijke, ljuni 1934 t IJzendijke, 6 september 2021 IJzendijke: Wilfried de Graaf en Annemie Engels Schoondijke: Ingrid en Ronnie de Wever-de Graaf Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. Het afscheid zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadressen: Nieuwstraat 16,4515 CE IJzendijke Nijverheidsstraat 19,4507 AW Schoondijke Ons bereikte het trieste bericht dat onze gewaardeerde collega is overleden in de leeftijd van 63 jaar. Herman was ruim 35 jaar werkzaam bij Elopak b.v. We zullen hem blijven herinneren als een fijne collega die zijn werk als Operator met plezier en toewijding uitvoerde. We zullen hem erg missen. We wensen Bettina, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Management en medewerkers Elopak b.v. Veel te vroeg is onze collega overleden. In hem verliezen wij een gewaardeerde collega en een loyale kracht. We leven mee met zijn vrouw Bettina, kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Elopak b.v. - Coating Plant - Ploeg B Frank, Ron, Krijn, Peter, Ronald, Chris, Jan, Sibran Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze collega Onze gedachten zijn bij Bettina en de verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe. De Ondernemingsraad van Elopak b.v. In liefdevolle herinnering nemen wij afscheid van een uniek en zorgzaam persoon, mijn lieve man, onze lieve (schoon)papa en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Mortsel, 2 januari 1944 t Temeuzen, 4 september 2021 Hulst: Ineke Verstraeten-Bartz Breda: Maaike Verstraeten Floris Hulst: Jeroen en Barbara Verstraeten-Raes Eva en Bob Fréderique Yannick Lyceumstraat 7,4561 HT Hulst In verband met alle huidige maatregelen, nemen we in besloten kring afscheid van hem. We hopen op uw begrip hiervoor. Niets ter wereld kan een mens vervangen van wie men heeft gehouden Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje weduwe van Aloys de Vos 127 april 2010 Biervliet, 1 juli 1917 t Sluis, 5 september 2021 Sluis: Annie de Maat-de Vos t Antoine de Maat Sint Kruis: Urbain de Vos Dorien de Vos-Goethals Waterlandkerkje: Olga de Vos Waterlandkerkje: Prudent de Vos Werna de Vos-Dieleman Sas van Gent: Jeanine de Maat-de Vos Arnold de Maat t Oostburg: Marleen Merrelaar-de Vos Hans Merrelaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen We zijn dankbaar voor alle goede zorgen, begeleiding en ondersteuning die Erna van zovelen heeft gekregen, maar in het bijzonder voor die van de medewerkers van Rozenoord in Sluis. De afscheidsdienst en de begrafenis van Erna zullen in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Castor 7,4501 EZ Oostburg Lieve oma en klein omaatje, met heel veel liefde en warmte denken wij aan je terug. Franken Adriënne Sander en Iris Eline Dani, Evi, Britt Monique en Patrick Evie, Amber, Romy Ann Sara, Tomas Stefan Robin en Hendrien Joris Jeroen en Eva Lina, Ellen Henry Nathalie en Robert Milou en Jasper Michel en Mariëtte Thijs, Joost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 63