J? 12 FAMILIEBERICHTEN ECizaóeth GHeterneCCa Jïaartsen Elberth Johannes Hazelhorst Elberth Hazelhorst Jeanne Karelse - Hendrickx Jeanne Karelse - Hendrickx Jan de Koning OVERLEDEN v_ Enige en algemene kennisgeving Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus en tante <Bep weduwe van W.H. van Mameren Rob van Mameren J.M. van de Heuvel-Haartsen P.E. Ocke-Haartsen A.J. Haartsen neven en nicht Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. Rob van Mameren Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jcunna/ Qoertrulda/ Cornelia/ d&Knegt Corrina Lokerse - van den Adel Met diepe droefheid delen wij u mede dat na een ernstige ziekte, door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader Elberth in de leeftijd van 52 jaar. Kloetinge: Korina Hazelhorst - Jansen Hans Marlinde en Reindert Annelie Jeannemiek Kloetinge, 5 september 2021 Kon. Wilhelminastraat 26 4481AB Kloetinge Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 9 september van 19.30 uur tot 20.30 uur in de 'Adullamkerk' van de Vrije Gereformeerde Gemeente, Zandweg 1-c te Kruiningen. Wij waarderen het ook als wij uw blijken van medeleven schriftelijk mogen ontvangen. De rouwdienst voor genodigden en gemeenteleden zal worden gehouden D.V. vrijdag 10 september om 10.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkomroep.nl Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. De toespraak op de begraafplaats is te beluisteren viawww.dorstbegrafeniszorg.nl/meeluisteren Met diepe droefheid delen wij u mee dat, na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, altijd meelevende schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Korina Jansen in de leeftijd van 52 jaar. Yerseke: J. Jansen M.W. Jansen - van Overbeeke Yerseke: Chris Zuidweg Jacqueline Zuidweg - Jansen Willemien en Rens Arjen en Annelinde Lennard Marjolein Jelle Marten Sterke de Heere Korina met de kinderen in dit smartelijk verlies en heilige de roepstem aan ons aller hart. Yerseke, 5 september 2021 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn broer en oom Jan de Koning Angenieta de Koning Marcel en Jolanda Manon en Karin Dag ome Jan alles is goed thuis liefs: Sam, Ellen, Casper en Robinn woensdag 8 september 2021 PM U bent dicht bij mij psalm 23:4 Na een leven vol liefde en zorg waarvan de laatste periode moeilijk voor haar is geweest, is op 6 september overleden, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Ossendrecht 21 juli 1944 Kapelle 6 september 2021 Zierikzee Wim Karelse Arnhem Elisabeth en Giudo Rik, Tim, t An Rijswijk Esther Rutger, Joris Kapelle Kees en Daniëlle Emma, Julia, Sem Correspondentieadres: Vroonlandseweg 43B 4421 BW Kapelle U kunt afscheid nemen van Jeanne zaterdag 11 september om 11.00 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Na een moeizaam jaar is overleden onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Wim Karelse Mieneke en Helmut Samulowitz - Karelse Corrie en Wim Kegge - Karelse Jacqueline en Kees van der Weele - Karelse neven en nichten Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Jannie Gouda, 21 juli 1943 Goes, 5 september 2021 weduwe van Leo den Edel levenspartner van Leen Provily Leen zijn kinderen Correspondentieadres: Rubenslaan 158 4383 WH Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Frans, Sjaak, Marina, Sjoerd, Senna en Milan en verdere naaste familie kracht toe dit grote verlies te verwerken. Brandweer Nieuwdorp Laten we dansen, m'n liefste Dansen aan zee Verdrietig, maar dankbaar dat hij niet verder heeft moeten lijden, hebben we afscheid moeten nemen van onze daddy, (schoon)vaderen opa in de leeftijd van 84 jaar. weduwnaar van Tiny de Koning-Scheers Vlissingen, 12 november 1936 t Vlissingen, 3 september 2021 Henk Jan en Heidi Julian en Yuki Daniel Marian V Patricia en Rutger Bo en Rens Jens en Bea Bianca Johrin Fabian Correspondentieadres: Kleine Melanen 5,4614 RG Bergen op Zoom Vanwege de huidige maatregelingen omtrent het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44