FAMILIEBERICHTEN 11 Ria Krijgsman Ria Krijgsman Ria Krijgsman Ria Krijgsman Ria Krijgsman Cornelia van Eijkeren Ria Krijgsman Met verdriet en grote verslagenheid laten wij u weten, dat na een ongelukkige val is overleden onze lieve zorgzame moeder, trotse oma en lieve zus 30 december 1954 - f4 september 2021 Je was er altijd voor ons en stond altijd voor ons klaar. Kloetinge: Willem Bierens Nicolle Bierens - La Grand Fenna Berkel - Enschot: Eline Bierens Ilja van den Bosch Sint Anna Ter Muiden: Leny Jonker - Krijgsman Piet Jonker Kuijpersdijk 22,4453 AC 's-Heerenhoek Ria kende veel mensen en veel mensen kenden Ria. Als u zich betrokken voelt is er gelegenheid om ons te condoleren en nog even bij haar te zijn op donderdag 9 september van 19.30 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Vanwege de maatregelen zullen de afscheidsbijeenkomst en de crematie in besloten kring plaatsvinden. Erg verdrietig en totaal onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze altijd betrokken en lieve vriendin Ina en Cees Els en Laban Nellie en Ko Jolanda en Martin 'Onze vakanties samen zijn een mooie herinnering' Zo plotseling, zo snel, zo verliezen wij een hele lieve buurvrouw Kevin, Fay, Amy en Kyan Raas Ria Krijgsman Vol ongeloof en met veel verdriet nemen wij veel te vroeg afscheid van onze lieve vriendin Jan en Martine Robbert, Anke en David, Naomi en Nathan Linda, Matthijs en Solenn Ria Krijgsman Ria Krijgsman Met verbijstering heb ik kennisgenomen van het overlijden van de moeder van mijn kinderen Jan - Willem Na ruim 30 jaar trouwe vriendschap is onverwacht het afscheid gekomen van mijn hartsvriendin Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Jolanda Het gemis zal er zijn, nu je er niet meer bent. Maar veel mooie herinneringen zijn ons tot troost. Dankbaar voor alles wat zij in onze familie heeft betekend, geven wij u kennis dat na een zorg- en werkzaam leven van ons is heengegaan, onze zus, schoonzus en tante Heinkenszand, fOvezande, 28 december 1924 5 september 2021 's-Heerenhoek: Cathrien van Eijkeren f Heinkenszand: Jan van Eijkeren f Jo van Eijkeren - de Jonge f Heinkenszand: Jo Vermeulen - van Eijkeren Piet Vermeulen f Nieuwdorp: Jaap van Eijkeren Sien van Eijkeren - Verdonk f Rosmalen: Truus Vermeulen - van Eijkeren f Jac. Vermeulen f Yerseke: Lou van Eijkeren Addy van Eijkeren - Sanderse Ovezande: Sien Nagelkerke van Eijkeren Gerrit Nagelkerke f 's-Heerenhoek: Saar de Jonge - van Eijkeren Rinus de Jonge Neven en nichten Onze bijzondere dank en waardering voor de onvergetelijke zorg en begeleiding gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ NieuwSande die onze zus, schoonzus en tante daar de laatste jaren heeft gekregen. Correspondentieadres: Kuipersdijk 12,4453 AC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Ria Krijgsman Ria Krijgsman dinsdag 7 september 2021 Thijs Vol ongeloof hebben we vernomen dat plotseling is overleden onze oud-collega Ria heeft zich altijd met heel haar hart ingezet voor ons als collega's en onze cliënten. Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. De collega's van Allévo thuiszorg Team Yerseke, Kapelle-Wemeldinge en Reimerswaal Verbijsterd zijn we door het plotselinge overlijden van onze lieve en altijd betrokken vriendin Haar spontaniteit en openheid zal ons altijd bijblijven. Wat zullen we haar missen. Co en Bianca Jan en Martine Kees en Cobi Willem en Liesbeth Mieke en René (in herinnering) Bert Piet en Jobien Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin, Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Erzsi (in liefdevolle herinnering) Co en Bianca, Nona en Daniel, Naomi en Richard, Ramona en de kinderen Wij zijn aangedaan door het plotseling overlijden van Ria was sinds mei enthousiast gestart als Instructeur bij de vaardigheidslessen van de opleiding Verpleeg kunde. Onze gedachten zijn bij familie en nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. College van Bestuur van Scalda René van der Waal, directeur onderwijscluster Zorg en Welzijn Collega's team Verpleegkunde Voor ons nog nauwelijks te bevatten dat zo plotseling en veel te vroeg is overleden (schoon-)moeder en oma van onze vrienden Wij wensen Willem Nicolle, Fenna, Thijs, Eline Ilja en eenieder die haar liefhad, veel sterkte met dit grote verlies. Tim Wendy Maud, Lynn Mark Mieke Roy, Nick, Luuk Robert Femke Jill, Indy Gert-Jan Natasja Milou, Kiki, Natasja Martien Vivian Fien, Jet, Kaat Peter Linda Lucas, Julian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43