M 16 FAMILIEBERICHTEN Jozien Bakker Daniël Jasper Baljeu Daan Baljeu Daan Baljeu Pieter Abraham Nicolaas Jannis de Hullu 37 Q/Jm OVERLEDEN Willie - Daan - Lieve Jozien Paulina Apolonia Aloysia Rammeloo - Theenaart -Paula- -Pim- Waar je ook bent, ik zou het niet weten. Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Intens verdrietig, maar vol mooie herinneringen, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze bonusvader en opa ^Qofi/teÈ& Rotterdam, 12 maart 1948 t Goes, 31 augustus 2021 Gerda Mariska en Stephan Sem Buddy ib Zomerweg 17,4481 BZ Kloetinge Het afscheid zal op woensdag 8 september in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen liever een donatie aan KWF kankerbestrijding. Wim Zee Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor haar liefde, laten wij weten dat overleden is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Catharina Dieleman-Verhelst weduwe van Frans Dieleman *19-07-1926 f 2-09-2021 Suus en lek Wouter Michiel Jesse en Anneke - Shane Anne Mei en Tobias Janf Jaap Gino Hoek, 2 september 2021 Correspondentieadres Everingseweg 5 4436 AA Oudelande De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 september om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in de koffiezaal van de kerk. We bedanken het personeel van de 7 Uusjes, Vremdieke voor hun betrokkenheid en hun bijzonder liefdevolle verzorging van onze moeder in de afgelopen 4 V2 jaar. zaterdag 4 september 2021 PM Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar Lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve moeder, onze oma en zus Colijnsplaat, 8 september 1950 t Colijnsplaat, 1 september 2021 Daniëlle en Dennis Laura, Denise, Sonne Correspondentieadres: Smeel43,5541 GD Reusel De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Een woord van dank aan de medewerkers van huisartsenpraktijk Colijnsplaat en in het bijzonder huisarts Janssen. Diegenen die ik lief heb verlaat ik Om diegene die ik lief had terug te vinden Na een korte periode tussen hoop en vrees, is toch de tijd gekomen om afscheid te moeten nemen van mijn lieve man en grote liefde Oost- en West-Souburg, 1 januari 1936 t Vlissingen, 28 augustus 2021 E.J.M. Baljeu-de Plaa Spijkey Tooroplaan 6 4382 VR Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zwager, onze oom en opa Daan je hebt moedig je strijd gestreden maar verloren. In jou verliezen wij een goede vriendin die heel veel voor ons heeft betekend. Rust zacht. Mien en Arie Kruithof Adri Kruithof Wilco Smetsers Bep de Plaa Cor en Tamara Youri, Isabella In het bijzijn van haar gezin is rustig ingeslapen mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder, oma en omi. Verdrietig nemen wij afscheid van sinds 23 november 1957 echtgenote van Guido Rammeloo Hansweert 26 oktober 1936 Guido t Yerseke 29 augustus 2021 Monique en André Jessica en Jan, TimLisa Stéphanie en Michiel Jean-Paul en Vera René en Marleen Andrien en Bas, Jesse, V Janiek en Wesley, Imara, Julia Manon en Yvo, Pip, Jop Correspondentieadres: Papaverlaan 14, 4401 HC Yerseke De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Onze speciale dank gaat uit naar Buurtzorg, de huisartsen en verzorgenden van Moerzicht, in het bijzonder afdeling Mytilus, voor de liefdevolle en goede zorgen. Met liefdevolle herinnering en na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom Erik en Evelien Ruud <30 en Mirjam Irma en Eric Manuela en Tim Allisha en Sven Met veel verdriet, omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en zoon Retranchement 21 oktober 1945 Hannie de Hullu-Moens Gent 26 augustus 2021 Raimond de Hullu Genévieve Bauduin Valentine, Salvador Vivienne 8< Maarten Tigchelaar-de Hullu Olivier, Hélène, Isabelle Mevr.J. de Hullu-de Feijter Dhr. A. de Hullu t Correspondentieadres: Grote Christoffelstraat 9 4525 NL Retranchement De afscheidsdienst van Pim heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze fijne vriend Wij wensen Gerda kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Goes: Maria en Wim Willemse Burgh-Haamstede: Elly Röttger en Niek Walraven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44