LIEFDE VIA FLESSENPOST, KAPOTTE STOFZUIGERS, OP DE O O O O O O O O 12 NIEUWS LIEFDE DIE EERSTE ONTMOETING A Een blond baanrecord Op slag verliefd op die jongen met het lange zwarte haar IN QUARANTAINE DAG 539 Lang geleden liep ik op een och tend vanuit mijn werk even het centrum in om een broodje te kopen. Er passeerde een man, een mooie man. Hij droeg een gabar dine regenjas en liep gehaast, hele maal in gedachten. Ik kende hem, wist dat zijn vrouw jong gestorven was en hij raakte me, daar op de stoep, aan met zijn nonchalante jas. Ik was op slag verliefd, dacht vanaf dat moment alleen nog aan hem. De rest is geschiedenis. Deze maand zijn we 49 jaar getrouwd. We leerden elkaar kennen in een lesauto. Ik kwam net uit Friesland, zij was een Amsterdamse. Ik kreeg haar gegevens van de rijinstruc- teur, schreef een brief, we belden en op 1 september waren we 32 jaar getrouwd. Rob Bosma Ik herinner me Otto van toen ik zestien was: een schreeuwlelijk die zichzelf erg grappig vond. Vreselijke jongen. Totdat we drie jaar later in de nacht van 17 op 18 februari 1993 na een voetbal toernooi met een groep naar huis fietsen. Iedereen ging naar links en wij samen naar rechts. Voor het eerst deed hij normaal tegen mij. Tien minuten hebben we samen gefietst, en ik was zwaar verliefd. Carola Buurman Ik werkte als verpleegkundige. Midden in de nacht was er een probleem met een patiënt. Ik belde de arts boos op, omdat er geen beleid was afgesproken. Bleek hij geen dienst te hebben. Voor 'straf moest ik een avond met hem uit. Die straf duurt nu al 36 jaar. Elly Brink Wij kennen elkaar door een kapotte stofzuiger. De mijne liet het afweten na een verbouwings- zuigbeurt. Een kennis wist wel iemand die hem kon repareren. Deze persoon belde mij dat het ding niet gemaakt kon worden. Ik viel voor zijn stem, hij had hetzelfde. Toen we elkaar later zagen, sloeg de bliksem in. joocke Scholte Mijn eerste man was mijn buur jongetje van heel vroeger, we staan als 5- en 2-jarige samen op een foto. Als kind al zei ik heel stellig dat ik later 'mevrouw Rijnbende' zou heten. En dat gebeurde: we trouwden toen we voor in de twintig waren. Het heeft niet lang geduurd, we zijn acht jaar later ge scheiden, maar mijn kinderliefde heeft altijd een bijzonder plekje in mijn hart gehouden! Danyell Onbehauen-Frigge Na een huwelijk van 31 jaar met een vrouw ging ik daten met man nen op een datingsite. Niets van verwacht en nu alweer anderhalf jaar samen met de liefste man van de wereld. Een datingsite is een snoepwinkel waar veel smaken en soorten te kiezen zijn. Dirk van Kesteren Daar stond hij, op de markt, achter de kraam met dierbenodigdheden, een knappe jongen met een mooie lach. Na vele hondenkluifjes en konijnenknabbels vroeg hij me eindelijk mee uit. Die eerste af spraak leidde tot een huwelijk van inmiddels 21 jaar en twee prachtige kinderen. Bianca Schmeitz Troffen elkaar in Beachbar aan de Zeeuwse kust. Hij Duitser die net hier was komen wonen, en ik Zeeuwse. We dansten, het klikte. Na zes maanden woonden we sa men en waren, tot zijn overlijden, 38 jaar gelukkig getrouwd. K. Bartusek In 1976 was ik 17 jaar en mijn drie jaar oudere zus kwam met een vriend thuis. Zij had veel vrienden en vriendinnen, maar tussen mij en deze vriend sloeg de vonk over. Al snel waren we een stel. Twee jaar later zijn we getrouwd, we kregen samen twee kinderen. Helaas mocht mijn lieve man Ton slechts 48 jaar oud worden. Vijf jaar na zijn overlijden leerde ik online Hennie kennen, met wie ik nu alweer veertien jaar gelukkig getrouwd ben. Dus ik ben voor allebei mijn mannen de deur niet uit geweest. Op 4 september 1968 gooide mijn Engelsman Peter (toen 13 jaar) een fles in zee. Mijn buurman (een strandjutter) vond deze op Terschelling. Ik (toen 14 jaar) heb teruggeschreven. Na zes jaar heb ben we elkaar ontmoet. Het was love at first sight en na drie jaar zijn we getrouwd. Ook op 4 september (in 1981) is onze 'Alice in Wonder land' geboren. Toeval? Vandaag vieren we dus haar 40ste verjaar dag. Peter is helaas elf jaar geleden overleden. Cobie zaterdag 4 september 2021 'We keken elkaar in de Frank Poorthuis Ik vroeg schertsend of we dui zend verschillende situaties zouden kunnen verzamelen die tot de liefde van uw leven leidden. Nou, geen probleem! U schreef zo veel dat ik vol gende week gewoon nog een keuze maak. Maar geniet vooral nu al mee. Reageren: frankpoorthuis@dpgmedia Willemien Hermans Winter 1966 was ik op mijn stalen noren op de ijsbaan mijn baan record aan het verbe teren. Ik viel en botste tegen een lichtmast. Een heel lief meisje met blond haar boog zich over me heen. „Gaat het?'' vroeg ze. „Prima", zei ik en de vonk sloeg onmiddellijk over. Inmiddels zijn we vijftig jaar getrouwd. Gerard en Elly Lagendijk Ik was 15 en ging met de bus naar een feestje van een jarige vriendin in Heerde. Ik stapte uit en daar stond mijn vriendin op me te wachten met twee jongens. De ene had lang zwart haar en een stoere brommer. Ik was op slag verliefd. Dezelfde avond kusten we de sterren van de hemel. Nu zijn we 48 jaar verder, waarvan 45 getrouwd, vier kinde ren en veertien kleinkinderen. Mooi hè? Djoke ten Kate Annemarie de Leeuw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 12