16 FAMILIEBERICHTEN Gerard Jakobsen JUBILEUM OVERLEDEN Dina van Ast-van de Schelde Dien Dien van Ast-van de Schelde Herman van den Dries Marleen Temmerman Levinus de Putter (Finus) Levinus de Putter Georg Tannetjejacobse-Sckroevers Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw en moeder echtgenote van Philippus Jacob van Ast in de leeftijd van 82 jaar. Phlip Carola en Willem Arjo in liefdevolle herinnering 1 september 2021 Oude Schouwsedijk 4 4318 TK Brouwershaven Dien is thuis. Dinsdag 7 september zal de afscheidssamenkomst om 12.00 uur gehouden worden in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Vanaf de A58 bereikbaar via afrit 35 Na het afscheid is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in de lounge van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Acta Zorg voor de liefdevolle zorg en aandacht. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze tante Wij wensen Phlip, Carola en Willem veel sterkte toe. Jos van Ast Hans van Ast Celeste Weekhout "En niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is" Huub Oosterhuis Verdrietig, maar ook vervuld van dankbaarheid en mooie herinneringen, laten wij u weten dat van ons heen is gegaan mijn man, onze vader en opa Hoek, ☆12 oktober 1940 Vlissingen, 131 augustus 2021 Vlissingen: Ans de Putter - Kwakernaak Hoofddorp: Ben en Beata de Putter - D^bicka Bianca, Gaby en Daniël Vlissingen: Niels de Putter Romy De afscheidsdienst zal plaatsvinden in besloten kring. Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Ter Reede, woning 22. Correspondentieadres: Willem Klooslaan 13,4383 AS Vlissingen Tot ons grote verdriet is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Finus Wij wensen Ans, Ben Beata, Niels en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. We zullen zijn altijd opgewekte en positieve kijk op het leven missen! Hoek: David en Corrie de Putter-Scheele Goes: Corrie de Putter Krabbendijke: Krijn Riet de Putter-Traas Neven en nichten vrijdag 3 september 2021 PM Hartelijk bedankt voor alle wensen en kaarten die wij mochten ontvangen voor ons zeventigjarig huwelijksjubileum. Woorden schieten tekort... Geraakt zijn wij door het overlijden van man van onze collega Sabine van den Dries. We wensen Sabine, Ruud, Arlo, familie en vrienden veel kracht en sterkte toe. Directie en medewerkers van Kinderopvang Walcheren Wij nemen afscheid. Moegestreden is overleden, de partner van onze vader en bonusoma Aardenburg, 17 december 1955 t Nieuw- en Sint Joosland, 1 september 2021 Frans de Nooijer t Jannet en Peter van de Voorde - de Nooijer Geert Sophie en Rick Rien Scotte Correspondentieadres: Brouwerijstraat 18 4371 EK Koudekerke In overeenstemming met de wens van Marleen, is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap. Hierdoor is er geen gelegenheid tot afscheid nemen. Een woord van dank aan dr. R.D.M. de Kuyper en dr. H.J. Roelofsen voor hun liefdevolle steun. Verdrietig zijn wij om het overlijden van partner van onze broer Frans de Nooijer t P. Nederlof - de Nooijer en W. Nederlof t W. de Nooijer - de Nooijer en J. J. de Nooijer t F. Wattel - de Nooijer en J. Wattel t Het is heel snel gegaan, hij heeft nu zijn rust gevonden. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa sinds 19 augustus 2021 weduwnaar van Janna Karolina Jakobsen-Lobbezoo in de leeftijd van 89 jaar. Henken Marcel Jeannine en Arie Sverre en Rachel Annelie Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle zorg. Vlissingen, Tl augustus 2021 Correspondentieadres: Filips de Goedebaan 8 4386 CT Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Condoleances ontvangen wij graag in de vorm van een kaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44