bolderman nl Volop aanbod: Voordelige Najaarsreizen! bolderman.nl 8 NIEUWS Lichte stijging coronazieken Noodtoestand om migranten INTERVIEW FRANS KLEIN, NPO De NPO heeft de plannen klaar voor 2022. Directeur video Frans Klein spreekt over de zoektocht naar de opvolgers van Jinek en Pauw. ,,Het is niet waar dat we onze journalistieke taak verzaken.'' ,,Neem NPO 1, 2 en 3. Die kanalen hebben een profiel. Breed, verdie pend en jong. In een tijd van on line en on demand-platformen moet je het hele achterland bedie nen. Wij moeten in ons denken niet meer lineair starten, maar stellen de content centraal. Welke verhalen willen we vertellen? Op welk platform en voor welke doel groep?'' ,,Dat wij zijn waar hij of zij ook is. Lineair kijken is zeker niet voorbij, maar de aandacht daarvoor wordt wel minder. De streamingdien- sten buitelen over elkaar heen. Wij moeten mee.'' ,,Een van de grote bewegingen is dat we geld gaan omleggen. Van li neair naar on demand. Concreet: de kijker krijg bijvoorbeeld origi nele dramaseries op NPO Start. Of we starten met series op on de mand en later lineair.'' ,,We kennen het gedrag via on derzoek, maar de publieke om roep zal altijd een mix blijven van kijkerswensen en nieuwe verha len. Wij worden nooit puur een partij van 'u vraagt, wij draaien'. We zien dat drama, documentai res en reality-tv geliefd zijn in de on demand-omgeving. In dat genre zullen we meer gaan ma ken, maar dat wil niet zeggen dat je daarmee alleen populaire ver halen vertelt.'' ,,Laat ik niet met meel in de mond praten. Iedereen weet inmiddels dat de reguliere uitzendingen van Andere Tijden stoppen. Dat we aan het kijken zijn of programma's als Kassa en Radar kunnen clusteren. En dat we in gesprek zijn met Op sporing Verzocht over minder afle veringen.'' ,,Het is me niet ontgaan dat het AD soms cynischer over Op1 schrijft dan wij Op1 waarderen. Bijna twee jaar geleden waren we naarstig op zoek naar een nieuwe opzet. De talkshow hing sterk samen met de personality. Toen we die niet von den, hebben we een ander concept neergezet. Minder personality, De publieke omroep blijft altijd een mix van kijkerswensen en nieuwe verhalen maar wel meerstemmigheid. De uitgelezen kans om juist die ver schillende stemmen, gezichten en duo's de gelegenheid te geven.'' ,,Toen wij in januari 2020 begon nen, wSs er nog helemaal geen co rona.'' ,,Iedereen was verrast door het feit dat Op1 niet door zijn hoeven zakte, maar een serieuze concur rent bleek van Eva. Die al bekend was, die al smoel had. Op1 bleek in de crisis de meest relevante partij. fffCfff-fff celd-terug-garantie Repatriëringsgarantie V Zekerheid via SCR Bij Bolderman |i aanbetalen niet verplicht! sSjr 8-daagse najaarsreis Pittoresk Vrsar 8-daagse najaarsreis NaudersinTirolen Bernina Express 8-daagse najaarsreis Krakow en omgeving 5-daagse najaarsreis Drielandenreis Valkenburg 8-daagse najaarsreis Drautalin Karinthië woensdag 1 september 2021 GO BILTHOVEN Iets meer mensen zijn in de afgelo pen zeven dagen positief getest op het coronavirus dan in de week ervoor. Het Rijksinstituut voor Volksge zondheid en Milieu kreeg 17.575 meldingen: een toe name van 1,5 procent in een week tijd. Eind vorige week liep het aantal nieu we gevallen op. Er waren twee dagen met meer dan 2800 positieve tests, het hoogste niveau in bijna drie weken tijd. De afgelopen dagen daalde het aantal nieuwe gevallen weer iets, waardoor de groei uitein delijk beperkt bleef. WARSCHAU De Poolse re gering wil de noodtoe stand uitroepen in twee regio's aan de grens met buurland Belarus. Premier Mateusz Morawiecki sprak over een 'crisissituatie' aan de grens, waar volgens Polen grote aantallen mi granten proberen de Euro pese Unie binnen te komen. Polen bouwt al een week aan een hek van 180 kilometer lang in het bos rijke grensgebied. De au toriteiten in Polen en de Baltische staten denken dat het regime van de om streden Belarussische lei der Alexander Loekas- jenko illegale migratie aan moedigt om buurlanden te destabiliseren. 'NPO wordt nooit Dennis Jansen Hilversum De NPO gaat integraal program meren. Wat is dat? Wat merkt de kijker hiervan? Frans Klein, directeur video bij NPO. foto anp Hoe gaan jullie dat doen? Hoe weten jullie wat de kijker wil? Waar wordt die vernieuwing van betaald? Op1 is nu bijna twee jaar bezig. Waar blijft de opvolger van Jeroen Pauw en Eva Jinek? Corona heeft Op1 in het zadel geholpen. Iedereen hunkerde naar nieuwsvoorziening. Twee maanden later wel... v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Bekijk de voorwoorden op onze website. ANVR Brochure en (0318) 58 09 58 boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer exci Calamiteitenfonds, reserveringskosten SGR-bijdage Vertrekdata: 9 en 18 oktober 2021 Vertrekdata: 9 en 18 oktober 2021 Vertrekdata: 9.18,23 okt. 6,13 nov. 2021 Vertrekdatum: 15 november 2021 Vertrekdata: 9 en 18 oktober 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 8