Laatste woorden van afscheid FAMILIEBERICHTEN 13 Vi&i OVERLEDEN Anna Willemina Picavet-Faas Patrice van Damme Eduard Picavet Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten FAMILIEBERICHTEN woensdag 1 september 2021 ZV Heer, wijs mij de weg. Leg mij uit hoe ik moet gaan Psalm 25 vers 4 Watje in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt... weduwe van Axel, 21 december 1925 f Hulst, 30 augustus 2021 Erminio Picavet Ingrid Picavet-Beens Michelle en Rick Claire en Ove Ivana Picavet Pauline van Oers Hector Picavet Ellen Picavet-Langedijk Laura Esmée Joan Morres-Picavet Pedro Morres Paris W.A. Geelhoedt-Faas Correspondentieadres: Abel Tasmanstraat 14,4562 AD Hulst De afscheidsdienst wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Als u via livestream de dienst wilt volgen, kunt u vóór zaterdag 4 september een mail sturen naar picavet@zeelandnet.nl. U ontvangt dan een link via de mail. Zoveel wilde je nog doen, zoveel wilde je nog leren, zoveel wilde je nog ontdekken en nu is je weg al ten einde. Rust maar uit nu, je hebt je strijd gestreden, je hebt het altijd dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit... Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... In de bloei van haar leven moeten wij afscheid nemen van onze lieve ma en oma Hulst, 5 januari 1954 tTerneuzen, 25 augustus 2021 Lamswaarde: Dimarenlmke Amber, Finn Correspondentieadres: Roverbergsedijk 1,4586 LA Lamswaarde Geheel volgens haar wens hebben we in besloten kring afscheid genomen van Patrice. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52