Sjaak van den Berge Sjaak van den Berge FAMILIEBERICHTEN 13 Sjaak van den Berge Harm Klerk Nelleke Oosterveld - de Vries Ankie Volmer DANKBETUIGING Adriana Cornelia Provoost Al hield je nog zoveel van het leven je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Met veel verdriet en verslagenheid laten wij u weten dat voor ons veel te vroeg is overleden mijn lieve man en onze geweldige vader in de leeftijd van 60 jaar. Yerseke: Marjolijn Vijfhuizen: Joska en Sebastian 30 augustus 2021 Mosselstraat 9,4401 CR Yerseke. Als u met ons mee wilt kijken kan dat via onderstaande link: http://livestream.zoomenzegestede.nl inlogcode: 7Gfq8e We nemen in besloten kring afscheid van Sjaak. We hadden samen nog zoveel plannen en je had nog zoveel om voor te leven. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. De moeilijkste vorm van liefhebben is afscheid nemen van iemand waarvan je houdt. Samen zijn is een groot gemis, als Samen er niet meer is. Maar achter onze tranen van verdriet, is er de glimlach van de herinnering aan jou. Sjaak, je bent voor altijd in ons hart. Bedankt voor alles jongen, rust zacht. Na een niet te winnen strijd hebben wij met groot verdriet afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Sjaak van den Berge Rinus en Hanneke Gerard en Addy Cor en Anja Tiny en Jan Ad en Ria Mare en Elly Neven en nichten Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Marjolijn, Joska en Sebastian heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Niek en Miranda de Jonge - de Jager Jeanette en Daniëlle "je kop in de hoogte, je neus in de wind en lap aan je laars hoe een ander het vindt. Houd een hart vol van warmte en van liefde in je borst maar wees op je vierkante meter een vorst? Harm Klerk 26 augustus 1950 124 augustus 2021 Bedroefd en wetend dat het zo goed is, hebben wij in besloten kring afscheid genomen van mijn man, onze papa en opa. Margriet Rozemond Suzanne, Wouter, Esmée en Maxim Marianne, Jesper en Siem Correspondentieadres: Nieuwe Haven 5 4331 JX Middelburg Verdrietig zijn wij dat we afscheid hebben moeten nemen van ome Harm De beste frietenbakker van Zeeland Kerst zal nooit meer hetzelfde zijn Wij leven mee met onze lieve tante Margriet, Suzanne, Marianne, partners en kinderen. Marlon, Ruud, Jettie en Steffan Op 24 augustus is overleden onze zwager en oom Harm Klerk Wij herinneren hem als een markant en bourgondisch mens! Wij leven mee met Margriet, kinderen en kleinkinderen. Ko en Mathy, Theo en Riet, Eef en Rinus, Jose en Guus, Ineke, Addie, Paul en Brigitte, Els en Marijn, neven en nichten Acker elfa tram vm vertikt zit em glimlach vm keritmemgm woensdag 1 september 2021 Heel erg verdrietig en veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze goede vriend We wensen Marjolijn, Joska en Sebastian heel veel sterkte en kracht toe. We zijn er voor jullie. Bram en Deseré Kinderen en kleinkinderen Helaas hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend en terrasmaat Jaap en Nicolien Toos Frank Edwin en Nicole Edwin en Marleen Eef Thomas Arie en Leonore Cer en Ivana Marianne Peter Remco en Petra Marco en Manon Hans Leon "Ik ben nu niet meer waar ik was. Maar overal waar jullie zijn." Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, nemen wij na een lang leven afscheid van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Oosterveld 18-05-1924 23-08-2021 Zaandam Middelburg Ellen Oosterveld Jan Oosterveld Martine Bauer Geert Oosterveld Renée Kymmell Marco Oosterveld Sandra Edixhoven Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Santhorsthof 5, 2681 ME Monster De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Rustig na een lange ziekte is ingeslapen mijn lieve dochter 07-05-1957 29-08-2021 Dochter van Riet de Groot Moeder van Sandrina kl.kind Chanella Zus van Bart 122-02-2004 Coby 125-11-2020 Barry en Karin Vriendin van Ronny Wevers Neven en nichten Correspondentieadres: Aagje Dekenstraat 35,4381 RN Vlissingen Enige en algemene kennisgeving Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen Domburg t Vlissingen 23 maart 1929 26 augustus 2021 Mevrouw J.W. Poppe ex. test. Boulevard Bankert 866 4382 AC Vlissingen De begrafenis heeft overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Bijzondere dank gaat uit naar de verzorgenden van Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan woning 6. COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45