£c 18 FAMILIEBERICHTEN René Winne Francois Jacobus Martinus de Wolf Lenie Hoogesteger-Florusse OVERLEDEN Dirk Abraham de Smit opa Dirk Leon Essers Achille de Maat Dirk Arsène Josephus Stokkerman Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met het diepste verlangen verlegen waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. De regie nog volledig in handen hebbend, is toch nog overwacht, rustig in haar slaap overleden c&aao&Lna/ ^sa&eMa/ de/ lacA geboren: Sluis, 17 december 1923 overleden: Knokke-Heist, 25 augustus 2021 familie De Broek Correspondentieadres: Brieversweg 19a, 4529 JE Eede De afscheidsherdenking wordt in verband met de huidige maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers/vrijwilligers van woonzorgcentrum Rozenoord te Sluis voor hun lieve en warme zorg aan Carolina. Het heeft haar en ons goed gedaan. Intens verdrietig hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, schoonbroer, oom, kleinzoon en neef *11 - 11 - 1983 f26-08-2021 Mart en Jean-Pierre Dennis en Marloes, Annemarijn, Madelief Familie Winne Familie Verschelden Sas van Gent, 27 augustus 2021 Schulpenpad 43,4551 EE We nemen in besloten kring afscheid van René. Geen bezoek aan huis. Met enorme bewondering en respect voor de manier waarop hij zijn strijd heeft gestreden hebben we, tot het laatst vervuld van hoop, afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, mijn schoonvader en onze lieve opa Frans 21 mei 1946 West-Souburg 21 augustus 2021 Enige en algemene kennisgeving Met een lach en een traan en pijn in ons hart moeten wij afscheid nemen van weduwe van Christiaan Hoogesteger op de leeftijd van 91 jaar. Wim en Afie Eleonore en Henk Klein- en achterkleinkinderen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Westerzicht 495,4385 BJ Vlissingen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Reede, woning 22, te Vlissingen. Rust zacht en bedankt voor alles watje voor ons gedaan hebt. Coby de Wolf-Diesch Correspondentieadres: Van Doornlaan 53 4386 AJ West-Souburg In verband met de huidige maatregelen heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Sandra en Peter Martin, Tessa, Thijs - Geen bezoek aan huis - zaterdag 28 augustus 2021 Wanneer ik opnieuw kiezen mocht, met wie ik zou mogen leven, dan zou ik toch mijn jawoord, weer aan jou, mijn liefste geven. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft en wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man en onze zorgzame pa, opa en overgrootopa Sluis, t Oostburg, 14 augustus 1942 25 augustus 2021 Irene de Smit-Wijnands Ursula en John Tom en Adianne, Viggo, Wessel, Fee Nina en Marien Sanne en Pepa Karin en Stefhan Jens Bjarne Ilse Onze dank gaat uit naar Dokter Geppaard, artsen en verplegend personeel van Hospice De Anemoon in Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Crijnssenlaan 8,4511XH Breskens Als jullie een terrasje pakken, of gaan wandelen langs de zee, mag ik dan in gedachten zo af en toe met jullie mee? Dag lieve Tom en Adianne, Viggo, Wessel, Fee Nina en Marien Sanne en Pepa Jens Bjarne Ik heb het leven liefgehad, jullie allen even zeer Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Ich houw 'n sjoan laeve Höb genaote, eek're daag opnuuj Hel gewérkt, vaöl gegaeve 't Is good zoo, bedank leef luuj. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Kerkrade, 20 juli 1945 tTerneuzen, 26 augustus 2021 Tholensstraat 16,4531 AR Terneuzen Geheel naar zijn wens hebben we in besloten kring afscheid van Leon genomen. 'Al hou je nog zo van het leven je hebt het niet in eigen hand. Ongevraagd moet je het verlaten en staan wij machteloos aan de kant.' Met groot verdriet nemen wij afscheid van echtgenoot van Irene de Maat-de Letter Hontenisse, 28 augustus 1943 t Kapelle, 26 augustus 2021 Kapelle: Karin en Sjako Manon en Tibor Ricardo en Zaira Joeri en Puck Zuiddorpe: Edwin en Ilse Correspondentieadres: Waardekenshoekplein 15 4421 KH, Kapelle-Biezelinge De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze vader, opa en overgrootvader Sluis, 26 september 1926 t Oostburg, 23 augustus 2021 Henny en Elly Angelo en Carola Davy Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Grote Beer 86,4501 ES Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar de buren, de Thuiszorg en de verzorgenden van ZorgSaam Stelle, afdeling Anemoon, voor de liefdevolle en goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 126