dpg FAMILIEBERICHTEN 17 I ChrC&tfavas Veefr-Pleqte/ Tina Rita Maria Louise de Putter-Sprenkels OVERLEDEN Carl Heinz Dobbelaar Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze gewaardeerde collega Coen Lader Ruim 15 jaar is Coen, als militair bij 41 Pantsergeniebataljon en als chauffeur/ voorman bij het Facilitair Bedrijf Defensie (FBD) en de Koninklijke Militaire Academie (KMA), werkzaam geweest. Hij was een bevlogen medewerker met het hart op de tong. Wij verliezen in hem een gewaardeerde en fijne collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Commandant en personeel Koninklijke Militaire Academie Als... Als ik de dingen niet meer weet.. Als ik de namen niet meer ken, en al wat ik weet vergeet. Herinner mij dan, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon- Na een leven vol van energie, is langzaam van ons heengegaan echtgenote van Levinus de Putter Terneuzen, 16 juni 1946 Terneuzen, 120 augustus 2021 Levien de Putter Eric en Agnieszka Patricia en Bart Jan en Madelief Jolanda en Stephen Aniek Sanne Ter Schorre, Woning R15 Correspondentieadres: Aagje Dekenstraat 21 4532 CT Terneuzen Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Schorre", met name woning R15, voor de liefdevolle en goede zorgen. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Coenradus Lader - Coen - Laatste woorden van afscheid vrijdag 27 augustus 2021 ZV Veilig in Jezus' armen Na een moedige strijd, vol wilskracht, is waardig heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 6 augustus 1934 24 augustus 2021 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Heinkenszand: Simon Dees Heinkenszand: Martin en Joke Dees-Bliek Sharon Middelburg: Annelies en Jacco Eggebeen-Dees Melissa Roy, Kjeld Correspondentieadres: Kamilleplein 19 4451 LA Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken de thuiszorgmedewerkers van SVRZ Dijkstede en het verplegend personeel van Ter Valcke voor alle goede zorgen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Niet een blad maar een boom is gevallen Geveld door een felle storm Nu door liefde en wind gedragen is hij op weg gegaan Omringd door liefde en warme gedachten van zijn naaste familieleden is vredig ingeslapen mijn allerliefste man, onze lieve pap en opa echtgenoot van Marianne Asjes in de leeftijd van 79 jaar. Marianne Dobbelaar-Asjes Annemiek en Marcel de Caluwé-Dobbelaar Niels en Nina Simone en Wesley Maik en Jeanine Dobbelaar-Schelfhout Tess en Nick Rotterdam, 25 augustus 2021 Guido Gezellelaan 4 4561 NS Hulst Zondag 29 augustus is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid afscheid van Carl te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. - ,T Defensie Ondersteuningscommando Ministerie van Defensie Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Thea Bruijniks Willem Lader Emilia Richard enYolanda Lader Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Jozef Haydnstraat 24 4536 BV Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 30 augustus om 14.00 uur. U heeft de mogelijkheid om met ons mee te kijken via de livestream. mailen naar: info@deridder-uitvaart.nl en u ontvangt de inloggegevens. Coen was veel veel liefde, veel geven veel leven, veel nemen zoveel kon zijn hart niet aan dit is te veel, te veel verdriet En dit. Dit heeft hij niet gewild. Terneuzen, 2-5-1987 t Terneuzen, 24-8-2021 meaia familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54