COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Janna Karolina Jakobsen-Lobbezoo Peter Wolf staan voor u Johanna Lena van de Vijver Lenie OVERIGE BERICHTEN Het Zeeuwse Land -Janny- Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig van ons heengegaan mijn lieve zus, schoonzus en tante 15 mei 1931 Middelburg 22 augustus 2021 Mar ja en John Penning-van de Vijver Eric Sabine en Marcel Sharon en Youri On^e dank gaat uit naar alk medewerkers van Hof 't Seijs en Mantel^orgster Henny voor de liefdevolk verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Desiree Geeraertsstraat 2 2387 Baarle-Hertog België De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Laatste woorden van afscheid dpgmedia vrijdag 27 augustus 2021 PM Na een lange periode van afnemende vitaliteit hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze bijzonder sterke moeder, schoonmoeder en trotse oma in de leeftijd van 86 jaar. Gerard Jakobsen Henken Marcel Jeannine en Arie Sverre en Rachel Annelie Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle zorg. Goes, 19 augustus 2021 De Deckerestraat 4 4388 HW Oost-Souburg Gezien de huidige omstandigheden heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Condoleances ontvangen wij graag in de vorm van een kaart. Tot ons grote verdriet is overleden te Vlissingen onze lieve, veelzijdige architect-stedebouwkundige 4 juni 1943 24 augustus 2021 We zijn hem dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven. We missen hem enorm. Maggy Mike en Anne Max, Levi Jeffrey en Esther Jenna, Darlene Op verzoek van Peter vindt het afscheid plaats in kleine kring. Alle medewerkers van het hospice Ter Reede bedanken wij voor hun liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 14374 NG Zoutelande Ton, Laurine en wouter van Het Zeeuwse Land DELA Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEEA Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Deze kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45