J? 12 FAMILIEBERICHTEN Richard Lambert Ria Jozef van Vlierberghe OVERLEDEN Richard Richard Lambert Richard Lambert Richard Lambert Tante Ria Kees van Langeraad Jo In liefde losgelaten Houden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is. Verdrietig en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van: Vogelwaarde, 13-03-1992 t Terneuzen, 18-08-2021 Vincent en Els Lambert-de Jonge Jeroen Tamara en Yorick Maenhout-Lambert Maya Familie Lambert Familie de Jonge Correspondentieadres: Julianastraat 1,4581 AN Vogelwaarde De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Veel te jong, vee! te vroeg We zijn verdrietig omdat je niet meer bij ons bent. De goede herinneringen blijven. Vincent, Els, Tamara, Yorick en Maya heel veel sterkte met dit grote verlies. Oma, ooms en tantes Neven, nichten en partners Lambert Maria Jeanette Francisca Blommaert-Buijsse Ria Reggie Blommaert Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve (schoon)zus (schoon)broers en (schoon)zussen Martha De Caluwé woensdag 25 augustus 2021 ZV Wij zijn diep getroffen door het overlijden van zoon van onze collega Vincent Wij wensen Vincent, Els, Tamara, Yorick, Maya, familie en vrienden veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te moeten dragen. Collega's en partners van Brandweer Vogelwaarde Woorden schieten tekort als je liefste bezit herinnering wordt Vol ongeloof en verdriet ontvingen wij het droevige nieuws van het overlijden van Zoon van onze lieve collega Els. Wij wensen haar, Vincent, Tamara, Yorick en verdere familie heel veel sterkte toe. Kinderen, ouders en teamleden Kindcentrum Kloosterzande Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Zoon van onze medewerkster en collega Els. Onze gedachten gaan uit naar Els, Vincent, Tamara, Yorick en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Namens het College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, Directeurenraad en medewerkers Stichting Elevantio G. Langeraert E. de Neef Ik heb het teven liefgehad, jullie allemaal evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Hulst, 8 oktober 19431 Hulst, 22 augustus 2021 Hulst: Carlo en Margot Blommaert-Cleijman Joris en Daphne Maaike Rossinistraat 4,4561 VP Hulst In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Somatiek 2 van de Blaauwe Hoeve voor hun lieve en warme zorg aan (o)ma. Het heeft haar en ons goed gedaan. Tot op het laatste moment genoten Namens de peetkinderen Michel Dimphy Bob Maaike De verhalenverteller is stilgevallen... Heden is overleden onze vader en opa Koudekerke, 9 juni 1930 t Terneuzen, 21 augustus 2021 Weduwnaar van Wilhelmina van Langeraad-Stroo Cathy en Rinust Jansen van Langeraad Danielle en Walter, Mara, Jonie Michelle en Monique Inge en Jeffrey t, Rik Eveline en Sander, Bente, Siebe Roland en Djamella Connie van Pamelen-van Langeraad t Ron van Pamelen en Charlotte Magendans Jan-Kees en Cynthia, Seb, Fenna, Ties Sharon en Klajdi, Julia Correspondentieadres: Madame Curiehof 18 4532 HX Terneuzen De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Je bent ons jaren voorgegaan en nu begeleiden wij jou bij je laatste rit... Na een korte strijd hebben we Jo, onze pa en opa in liefde moeten loslaten. Verdrietig nemen we afscheid van echtgenoot van Clinge, 20 juni 1948 t Edegem, 21 augustus 2021 Hulst: Martha St. Jansteen: Ronald en Tamara Anouk Zoë Jesse Hulst: Marjon en Geert Obi Thor familie van Vlierberghe familie De Caluwé Steensedijk 33,4561 GK Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 27 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Bedroefd, maar met veel fijne herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Marian en Albert Rosemarie Annie en Loek Martin t Rosita en Luc Sandra en Patrick neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52