r 12 FAMILIEBERICHTEN Jacobus Abraham de Bruine Ko de Bruine JUBILEUM OVERLEDEN VCneke/Vcm/de^/'Berg^-de/'Breer -Ko- Ko de Bruine Haendext Jiaaófiaefi £een ^ico6a^bA(Mma/^^6ma/ Sftxfóet 'aaw - Johanna Wijkhuijs-Baas Arie Hartman Ria Hartman-Polderdijk Van harte gefeliciteerd met deze dag! Baghdad Karba Zover we konden zijn we met je meegegaan, nu moeten we je laten gaan. Heden overleed mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Wissenkerke, 29 april 1954 t Goes, 22 augustus 2021 We zullen je missen. Betty de Bruine-Hamelink Miranda en Chris, Romy, Lizzy Astrid en Ronald, Lieke, Eef Correspondentieadres: Paauwenburgweg 121,4384 JD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 26 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze allerliefste papa, opa en overgrootvader Zierikzee, 8 juni 1935 t Zierikzee, 21 augustus 2021 Kitty Kaashoek-de Vos Anja Hieke en Jeroen Lisa en Mike Judith en Rick Han en Petra Robin Marijn en Aimée Liva Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Borrendamme woongroepen 87 t/m 90 en Esther Oosterhoff, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Borrendamme 84 4301VD Zierikzee De crematie vindt in besloten kring plaats. In plaats van bloemen wordt een gift aan de Hersenstichting zeer op prijs gesteld: NL18INGB 0000 000 860 Na een gelukkig huwelijk van bijna 67 jaar, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve zorgzame vrouw en moeder Voor altijd uit het oog maar nooit uit ons hart. Dag lieve Ko, we gaan je missen. Zo fijn jou gekend te hebben. Mies Hamelink Krijn-Arie Hamelink f Bram en Wilna Robbie en Ayla, Arianna Johnny en Karin, Mila, Nowi Trudy Krijn en Ellen, Niels t Ricky en Yaël, Quinn, Roxx Cor en Irene, Sandra, Liesbeth 21 juni 1932 Vlissingen 22 augustus 2021 Adrie Kokelaar Marion van Belzen - Kokelaar Kees van Belzen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Paauwenburg, voor de liefdevolle verzorging. Ruys de Beerenbrouckstraat 15 4384 EN Vlissingen In verband met de huidige maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoonster Namens het bestuur en alle bewoners van appartementencomplex "De Dokke", Clasinastraat te Arnemuiden woensdag 25 augustus 2021 PM 50-jarig huwelijk 25 augustus 2021 is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders, schoonouders, grootouders elkaar het ja woord hebben gegeven. Kinderen en Kleinkinderen Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van weduwe van Theo van den Berg Middelburg, 29 mei 1949 Middelburg, 21 augustus 2021 Astrid van den Berg Nathalie en Arthur, Yinthe, Rowin, Lindy Denise en Jan-Willem, Jordynn, Marley,Tyson Maxime en Gregory, Sylvia van den Berg Samantha en Martin, Stef Melanie en Uewyn Correspondentieadres: Eemstraat 14,4388 RH Oost-Souburg Op woensdag 25 augustus van 20.00 tot 20.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Op vrijdag 27 augustus om 14.30 uur vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in besloten kring. De bijeenkomst is te volgen via een livestream: www.https://start.memoriam.tv/956N-HVZ3 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof't Seijs in Middelburg voor alle goede zorgen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Hij overleed op maandag 16 augustus j.l. op de jonge leeftijd van 48 jaar. Gedurende bijna 12,5 jaar heeft hij zijn beste krachten en talenten ingezet voor de belangen van onze onderneming. Zijn warme collegialiteit, inzet en vakmanschap zullen we missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Directie en personeel Top Taste B.V. Kapelle 23-8-2021 Verslagen en met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom. HJ. de Bruine en L. de Bruine-van der Heijde (in herinnering) Rie en Steven Sandee-de Bruine Nelly (in herinnering) en Rinus Kouwer-de Bruine Hannie en Roel Willemse-de Bruine Ad en Bianca de Bruine-Versluis Henk de Bruine Cor de Bruine Leon (in herinnering) en Sandra de Bruine-Kouwer Henny de Bruine en Tonny Koole Neven en nichten Wij wensen Betty, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44