Bert de Caluwé 12 FAMILIEBERICHTEN Richard van der Linden jfëesi/ OVERLEDEN Karin de Feber Richard van der Linden Met grote verslagenheid ontvingen wij het verdrietige bericht dat onze fietsmaat Richard veel te jong en nog onverwacht snel is overleden. We zullen Ries, een echte Rotterdammer met een gouden hart, missen tijdens onze fietstochten en de après-bike. We wensen Karin, Rody en Tygo heel veel sterkte met dit enorme verlies. Je vrienden van de Bonte Bikers Walter, Walter, Pascal, Pascal, Niek, Tristan, Evert, Ronald, Bert, Tom, Karei, Edwin, Marty, Kris, Serge Richard van der Linden Richard van der Linden Pos als je geleefd hebt, kun je sterven. Ik heb geleefd. Met opgeheven hoofd en vol levenslust keek hij positief naar de toekomst. Juist daarom is het afscheid van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en fantastische opa zo onverwacht. weduwnaar van Linda de Caluwé-den Haerijnck Koewacht, 12 december 1953 t Rotterdam, 20 augustus 2021 Joep en Maaike Julie, Rein Manon en Erik Suus, Daan Correspondentieadres: Jhr. Mr. de Casembrootstraat 2 4576 AT Koewacht De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mr. Jan de Vroe dinsdag 24 augustus 2021 ZV Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles zo anders is... Liefde, warmte en vriendschap heb jij veel mensen gegeven. Dat blijft ons bij, ons hele leven Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn allerliefste maatje en onze zorgzame, lieve papa echtgenoot van Rotterdam, 1 november 1970 t Edegem, 20 augustus 2021 St. Jansteen: Karin Rody Tygo Inghelosenberghe 6,4564 DH St. Jansteen Via een walk-through kunt u afscheid nemen van Richard in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 25 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. We hopen op uw begrip hiervoor. Vandaag laten we je los, maar we houden je altijd vast in ons hoofd, in ons hart en in alle mooie herinneringen. Onvoorstelbaar, onwerkelijk en ontroostbaar nemen we afscheid van onze lieve en zeer gewaardeerde collega man van Karin, vader van Rody en Tygo We leven mee in deze donkere dagen en wensen Karin, Rody, Tygo, familie en vrienden veel moed en alle sterkte toe Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege, het College van Bestuur en de Raad van Toezicht van de Stichting VO Zeeuws-Vlaanderen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van voetbalvader en vriend Richard was een graag geziene supporter van zijn zoons bij onze club. We zullen zijn positiviteit en vriendelijkheid altijd herinneren. Wij wensen Karin, Rody en Tygo alle sterkte toe. Bestuur en selectie W STEEN 1 2 Met leedwezen ontvingen de leden en het bestuur van jachtclub Veere het bericht dat op 18 augustus 2021 onze oud-penningmeester is overleden. Jan was een markante en innemende persoonlijk heid, die tijdens zijn penningmeesterschap een belangrijke en deskundige bijdrage heeft geleverd aan het besturen van Jachtclub Veere. Wij zullen hem missen. Wij wensen Hanneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Leden en bestuur van jachtclub Veere Veere, 23 augustus 2021 Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Na vele jaren van samenzijn, en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Anton Ohms Hontenisse, t Oostburg, 18 mei 1932 20 augustus 2021 Gent (B): Marjo en Bert Vermeulen-Ohms Zevergem (B): Peter en Nele Ohms-Cnockaert Sluis: Karin en Johan van IJzerloo-Ohms Londen (GB): Jean-Claude en Jeremy Ohms-Roberts Klein- en achterkleinkinderen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Heilleweg 1,4524 KL Sluis Intens bedroefd maar zeer dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Familie van Poecke Sluis, 20 augustus 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53