FAMILIEBERICHTEN 13 Niek Zwaan Eric Rotte Eric Eric Rotte Eric Rotte vé> Niek Mr. Jan de Vroe COLOFON Familieberichten Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Heerlijk eigenwijs bij tijd en wijle, een uiterst creatieve duizendpoot, nog vol met ideeën. Eric, ouwe reus, we gaan je ontzettend missen! Arno, Carel, Chiel, Dave, Derk, Gert-Jan, Henk M, Henk W, Jacco, Jacques, Leo, Pim, Sjaak, Wim dinsdag 24 augustus 2021 PM In plaats van kaarten "Treur niet om mijn dood, maar vier mijn leven" Zaterdag heb ik afscheid moeten nemen van mijn vriend 24 januari 1961 21 augustus 2021 Markant Journalist Vriend Eigenzinnig Creatief Meubelmaker Tv-kok Ondernemer Buitenmens Wereldreiziger Smulpaap Echte Zeeuw Presentator Ontwerper Baasje van Kees Inge Walhout, Grijpskerke Eric zal worden gecremeerd in kleine kring. Veel mensen kenden Eric en hij kende veel mensen. Voel je welkom om een laatste groet te brengen bij hem thuis in zijn werkplaats. Vrijdag 27 augustus tussen 9.00 en 11.00 uur. Adres: Schuitvlotstraat 6A, Grijpskerke Contactadres: Schuitvlotstraat 6A 4364 AD Grijpskerke Intens bedroefd maar zeer dankbaar voor de plaats die hij in ons leven heeft ingenomen moeten wij afscheid nemen van onze lieve papa, broer, zwager en oom Ramona en Chantal Aard en Renata Ingeborg en Robert Nichten en neven Wie markant wordt genoemd, is in elk geval niet onopgemerkt gebleven en zal niet snel vergeten worden. Wij staan met warmte en steun rondom onze lieve Inge bij het zo plotseling overlijden van Ma, Wieke, Sabine, Bart, Marijke, Ton, Annette, Edo, lan en Amber 'Degenen die ik liefheb verlaat ik, om diegenen die ik liefhad terug te zien. Heel erg dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend is, na een korte periode van snel afnemende gezondheid en omringd door liefde en warme gedachten van zijn naasten, vredig overleden mijn lieve, zorgzame en sterke man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 84 jaar Mies Esther en John Nina Nicky Niek in liefdevolle herinnering en Isabelle Lara Alexander Op vrijdag 27 augustus zullen wij in besloten kring afscheid nemen van Niek in de Catharinakerk te Zoutelande. U kunt dit afscheid volgen vanaf 13.00 uur via kerkdienstgemist.nl/Zoutelande Omstreeks 14.30 uur zal Niek worden begraven op de begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Biagekerke. U bent van harte welkom om daarbij aanwezig te zijn. Klaassesweg 2, 4373 RJ Biggekerke Eén bloem als laatste groet wordt bijzonder gewaardeerd. Morgen is voor ons verborgen u en ik, wij weten niet wat de dag van morgen biedt, maar Hij die 't heelal omspant, houdt ook "morgen" in Zijn Hand. was voor ons een heel bijzondere Vriend en we koesteren de mooie herinneringen... Mart en Elly Steketee Dick en Elsbeth de Kuyper Kees en Jopie Sanderse Anna Renes Met leedwezen ontvingen de leden en het bestuur van jachtclub Veere het bericht dat op 18 augustus 2021 onze oud-penningmeester is overleden. Jan was een markante en innemende persoonlijk heid, die tijdens zijn penningmeesterschap een belangrijke en deskundige bijdrage heeft geleverd aan het besturen van Jachtclub Veere. Wij zullen hem missen. Wij wensen Hanneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Leden en bestuur van jachtclub Veere Veere, 23 augustus 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45