M FAMILIEBERICHTEN 11 JLndreasJLfoisins Tranciscus de %Cer Elsje Hermina Teirlinck-Fröberg OVERLEDEN De herinneringen aan jou zijn fijn, met de gedachte dat we ooit weer samen zullen zijn. Wat zal ik je missen, mijn Sjaak. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen de ziekte. Groot was zijn liefde voor ons allemaal. Nu is hij in rust van ons heengegaan. Dag lieve Sjaak, dag pa, dag opa. Vlissingen, 3 oktober 1966 t Vlissingen, 21 augustus 2021 Anita Paardekooper - van de Ketterij Desiree en Geert Lena en Elien 1 Selena en Rachelle Eleni en Edwin van Perry 13,4381 EL Vlissingen Er is gelegenheid om nog even bij Sjaak te zijn op donderdag 26 augustus van 19:00 tot 21:00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. De begrafenis zal op vrijdag 27 augustus in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor dr. KW.J. Hoeben, internist-oncoloog van hetADRZ te Goes en huisartsen dr. Mookhram en dr. Osterman voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Na een langdurige ziekte, met kracht en moed gedragen, is van ons heen gegaan onze oudste zoon, broer, zwager en oom Vlissingen: Sjaak en Gré Vlissingen: Leo, Marcella en Emma Middelburg: Mariena, Eric en Sjakie Amsterdam: Johnny en Maaike Het is een gemis en een stille pijn, datje nooit meer bij ons zult zijn. Sjaak Paardekooper Met veel verdriet, en dankbaar voor alle goede jaren die wij met hem mochten delen, hebben wij té vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Anita, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Vlissingen: Marinus van de Ketterij en Greet USA: Maatje Matt Benassi Jason en Rachael Sjaak Paardekooper Vlissingen 21-08-2021 "Met veeCverdriet in ons hart, maar voC van Gefde laten we je gaan. Onze Geve, Geve André is er niet meer... Jfansweert, 17 oktober 1953 (joes, 21 augustus 2021 Jfèndrien de Tfferf- Mol Iljan Molen Fleurde Man, Raf Anne de %ferkj- in liefdevolle herinnering Marieke Rflvia - de Fferf^en Freddy Ravia Correspondentieadres: MagnoGastraat 77 4431 <DP 's-Qravenpolder (De uitvaart zal in èesloten kring plaatvinden. Jfeelveelda.nk.aan alle medewerkers van Fer Weel Qoes voor de jarenlange goede en liefdevolle zorg aan André gegeven. Richard van der Linden Met grote verslagenheid ontvingen wij het verdrietige bericht dat onze fietsmaat Richard veel te jong en nog onverwacht snel is overleden. We zullen Ries, een echte Rotterdammer met een gouden hart, missen tijdens onze fietstochten en de après-bike. We wensen Karin, Rody en Tygo heel veel sterkte met dit enorme verlies. Je vrienden van de Bonte Bikers Walter, Walter, Pascal, Pascal, Niek, Tristan, Evert, Ronald, Bert, Tom, Karei, Edwin, Marty, Kris, Serge Richard van der Linden man van Karin, vader van Rody en Tygo We leven mee in deze donkere dagen en wensen Karin, Rody, Tygo, familie en vrienden veel moed en alle sterkte toe -Els- geboren. Middelburg, 12 oktober 1934 Veenbos 26 dinsdag 24 augustus 2021 PM Het bericht dat Sjaak, de echtgenoot van onze medewerker en collega Anita, is overleden heeft ons diep geraakt. Wij leven met jullie mee en wensen jou Anita en ook de familie veel kracht en sterkte toe. Familie Melis en medewerkers van Vakantiepark de Meerpaal Na een lange strijd is toch nog plotseling overleden onze zeer gewaardeerde bedrijfsleider collega. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijde collega, zijn enthousiasme en inzet zullen wij missen. Bedrijfsleider Coöperatie Westvoorn Vlissingen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Anita en hun kinderen en kleinkinderen, zijn vader en moeder Sjaak en Gré. Bestuur en Personeel Coöperatie Westvoorn Stellendam Vlissingen Personeel Coöperatie Westvoorn Vlissingen Rinus Govers Johan van Belzen Mathieu Caron Bernard Boschma Patrick Jobse Léanne de Vos Vandaag laten we je los, maar we houden je altijd vast in ons hoofd, in ons hart en in alle mooie herinneringen. Onvoorstelbaar, onwerkelijk en ontroostbaar nemen we afscheid van onze lieve en zeer gewaardeerde collega Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege, het College van Bestuur en de Raad van Toezicht van de Stichting VO Zeeuws-Vlaanderen. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse grootmoeder en overgrootmoeder Sinds 2017 weduwe van Johannis Henricus Teirlinck overleden, Vlissingen, 17 augustus 2021 Stef en Carla Aniek Marrit Rob en Ella Derk en Rosalien Mila, Giovani, Luka Koen en Nina Bartje Correspondentieadres: 4727 TE Moerstraten Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43