m ,1? 10 FAMILIEBERICHTEN 3 - OVERLEDEN Johanna Wijkhuijs-Baas Jo Wijkhuijs-Baas VCwek& vgm/ de^v'Berg^-de/'Bree/ Johanna Wijkhuijs-Baas Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Gehuwd van 2-3-1956 tot 9-9-2010 met Lein Wijkhuijs f Ritthem, 10 september 1932 Veere, 21 augustus 2021 Lein Wijkhuijs 21-08-1963 t Jacquelien Wijkhuijs 2-10-2017 f Piet Adriaenssens en Carmen Mathey Annemarie Wijkhuijs en Vincent Heugen Erna Wijkhuijs en Richard Weertman Jasper Rozanne en Jeffrey Lydia Poortvliet-Wijkhuijs en Stefan Poortvliet Yvar en Lisa Zoran en Janina Nicky Vadim Irene Wijkhuijs en Bruno Van Damme Leon Wijkhuijs en Danielle Monté-Wijkhuijs Bin David Wij nemen in besloten kring afscheid op vrijdag 27 augustus in de Protestantse Kerk te Ritthem. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis van onze moeder plaatsvinden op de openbare begraafplaats aan de Zuidwateringstraat 24 te Ritthem. Belangstellenden zijn welkom op de begraafplaats. Wij verzorgen de bloemen. Correspondentieadres: Clasinastraat 17 4341 ER Arnemuiden Verdrietig zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen, onze schoonzus en tante Weduwe van onze oudste broer, zwager en oom, Lein Wijkhuijs We zullen haar missen. Nw Sint Joosland: Bram (in herinnering) en Sjaan Wijkhuijs-Jasperse Vlissingen: Piet (in herinnering) en Riet Wijkhuijs-Marijs Oost-Souburg: Corrie en Bram de Bree-Wijkhuijs Nw Sint Joosland: Sjaan en Kees Elenbaas-Wijkhuijs (beiden in herinnering) Arnemuiden: Nel en Jan (in herinnering) van Belzen-Wijkhuijs Heinkenszand: Magda en Gillis Vermeulen-Wijkhuijs Neven en nichten Veere, 21 augustus 2021 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante. Wij houden dankbare herinneringen aan haar zorgzaamheid. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Corrie en Daaf Flipse - Baas (beiden in herinnering) Arnemuiden: Cas (in herinnering) en Gré Baas - Koppejan Middelburg: Koos en Frans (in herinnering) Nieuwersteeg - Baas Koudekerke: Marie en Rinus de Groot - Baas Oost-Souburg: Helma Baas Kees (in herinnering) en Koos Baas - Wisse Ko en Nel Baas - van Belzen Arnemuiden: Carin en Frans (in herinnering) van der Heide - Baas Neven en nichten Martina Maria Groenenberg - Jansen Tiny dinsdag 24 augustus 2021 PM Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van weduwe van Theo van den Berg Middelburg, 29 mei 1949 Middelburg, 21 augustus 2021 Astrid van den Berg Nathalie en Arthur, Yinthe, Rowin, Lindy Denise en Jan-Willem, Jordynn, Marley,Tyson Maxime en Gregory, P Sylvia van den Berg Samantha en Martin, Stef Melanie en Uewyn Correspondentieadres: Eemstraat 14,4388 RH Oost-Souburg Op woensdag 25 augustus van 20.00 tot 20.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Op vrijdag 27 augustus om 14.30 uur vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in besloten kring. De bijeenkomst is te volgen via een livestream: www.https://start.memoriam.tv/956N-HVZ3 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof't Seijs in Middelburg voor alle goede zorgen. De Heer is nabij In het vertrouwen dat zij in liefde geborgen is bij God, is overleden onze moeder en schoonmoeder Zaandam, f Koudekerke, 8 november 1940 19 augustus 2021 Weduwe van Bram Groenenberg met wie zij 60 jaar samen mocht zijn Joke Groenenberg en Carel Faber Correspondentieadres: Paltzerweg 203 3734 CL Den Dolder Vrijdag 27 augustus om 14.00 uur vindt de dankdienst voor het leven van Bram plaats. De dienst is gelijktijdig online te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Zoek vervolgens op 'Koudekerke'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42