FAMILIEBERICHTEN 9 Christina Cornelia Moerland - Platschorre Christina Cornelia Moerland - Platschorre VERJAARDAG THBD PETRUS TAS OVERLEDEN Irène Rosa Victoria Wauters Annette Wagter-Rensen JLnéreas JLCóisius Tranciscus de Xferff Je was de tijd kwijt, en vele dingen en ineens die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons... Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame ma en oma weduwe van Aloys Anna Margaretha Maria Inghels Sas van Gent, 29-8-1941 t Hulst, 21-8-2021 Werner Maren Correspondentieadres: Chaamseweg 10 B-2387 Baarle-Hertog De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. André de Klerk Geertruida Krina Florentina Klaric-Krijger Truus Drago Klaric "Met veeC verdriet in ons hart, maar vof van liefde laten we je gaan. Onze Geve, Geve André is er niet meer... Jfansweert, 17 oktober 1953 goes, 21 augustus 2021 Jfèndrien de Kferk^- Mof fltjan Mof en 'Fleurde Man, Haf J&ne de %ferkj- in fiefdevoffe herinnering Marieke Hfflvia - de Kferk^en Freddy Hgvia tieadres: aat 77 gravenpolder Corresp fe' uitvaart zafin 6esfoten kring pfaatvinden. feef veef dank^aan affe medewerkers van Ter Weef goes voor dejarenfange goede en fiefdevoffe zorg aan André gegeven. Lucette Tissink Cees Nieuwenhuijze Heden overleed, na een afnemende gezondheid, mijn zuster, onze schoonzuster en tante Ellewoutsdijk: G.J.A. Platschorre - Dronkers C. Platschorre D. Platschorre-de Witte Neven en nichten Haar zorgzaamheid en gastvrijheid voor de familie zal in herinnering blijven. In liefde herdenken wij de familieleden die haar voorgingen. Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma - Stien - Sinds 11 september 2014 weduwe van Jacobus Moerland Ellewoutsdijk, f 's-Gravenpolder, 22 augustus 1923 21 augustus 2021 Gré (in liefdevolle herinnering) René Joost en Cheryl Floris en Sylvia Olga en Martijn, Siem, Floortje Nell John en Suus Brian en Dianne Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ 'de ZwakeWoning 54 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Frans Naereboutstraat 69,4461 GS Goes De afscheidsbijeenkomst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. maandag 23 augustus 2021 Onze lieve man, pa en opa geboren te Biervliet, hoopt op 25 augustus 2021 te worden. Maartje Ron en Sylvia - Michele Revi - Simone Nick - Debbie Marjolijn en Sjors - Nathan - Philomena Vredenhoflaan 550 4382 CJ Vlissingen Annette keek altijd naar wat kon in plaats van wat niet kon. echtgenote van Dolf Wagter Wamel, Terneuzen, 31 januari 1957 19 augustus 2021 Dolf Leon en Michelle Noor Varda en Marco Langs de Kreek 2 4535 CC Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Woorden schieten tekort Onze broer, zwager en oom is overleden Rust zacht Rosalinda en Gerard Weezepoel Frank de Klerk en Truus de Jong Nichten en neven Goes, 21 augustus 2021 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van Liefde en geduld, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Terneuzen, 19 maart 1942 f Terneuzen, 20 augustus 2021 Terneuzen: Andreja en Petrit Gresa Terneuzen: Martin en Emilie Babette, Oliver Terneuzen: Flora Ronny Zagreb: Schoonzussen en schoonbroer Correspondentieadres: Laan van Othene 99,4533 DC Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden in besloten kring, zoals ma het zelf heeft gewild. Geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een donatie aan "Stichting Vrienden van het hospice". We zijn het hospice erg dankbaar voor hun liefdevolle zorg. En dan is ineens ons maatje er niet meer... 'maar niet uit het hart' Dag, lieve vriendin Peter Nagelkerke Eric de Vries Middelburg, augustus 2021 Verdrietig nemen wij afscheid van onze broer en oom Cees was altijd vol belangstelling en in tijden van voor- en tegenspoed onze pater familias. Wij zullen hem missen. Oostkapelle: Ineke Adriaanse- Nieuwenhuijze Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48