COLOFON Familieberichten 9 Annette Wagter-Rensen Irène Rosa Victoria Wauters Geertruida Krina Florentina Klaric-Krijger Truus Catharina Elisabeth Veldhorst-Dieleman DANKBETUIGING Paul Teljeur Je was de tijd kwijt, en vele dingen en ineens die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons... Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame ma en oma weduwe van Aloys Anna Margaretha Maria Inghels Sas van Gent, 29-8-1941 Correspondentieadres: Chaamseweg 10 B-2387 Baarle-Hertog Werner Maren De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Drago KLaric Verdrietig omdat we haar los moeten laten, maar dankbaar voor haar leven, nemen we in liefde afscheid van mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Wissenkerke 29-12-1931 Middelburg 20-08-2021 Ruim 66 jaar gelukkig getrouwd met Gerrit Jan Veldhorst. Gerrit Jan Veldhorst Gert en Anja Veldhorst Sander en Chantal Jacinta en Ramon Jaylano, Milaini, Giovaiky Marloes en Edwin Addie Veldhorst en Jan (Charlie) Pouwelse Martijn en Karen Elin, ljuca Marinka en Jeroen Ineke Veldhorst en René Leliveld Niels Kim Liesbeth en Wouter Izeboud Petra en Rens Maaike en Daan Correspondentieadres: Abeelseweg 7 4335 SR Middelburg Het afscheid zal plaatsvinden op donderdag 26 augustus. Vanwege de coronamaatregelen zal dit gebeuren in besloten kring. U kunt de afscheidsdienst volgen via www.hjobse-uitvaart.nl, Livestream. U bent welkom bij de begrafenis omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Annette keek altijd naar wat kon in plaats van wat niet kon. echtgenote van Dolf Wagter Wamel, 31 januari 1957 Terneuzen, 19 augustus 2021 Dolf Leon en Michelle Noor Varda en Marco Langs de Kreek 2 4535 CC Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten maandag 23 augustus 2021 PM t Hulst, 21-8-2021 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Terneuzen, 19 maart 1942 t Terneuzen, 20 augustus 2021 Terneuzen: Andreja en Petrit Gresa Terneuzen: Martin en Emilie Babette, Oliver Terneuzen: Flora Ronny Zagreb: Schoonzussen en schoonbroer Correspondentieadres: Laan van Othene 99,4533 DC Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden in besloten kring, zoals ma het zelf heeft gewild. Geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een donatie aan "Stichting Vrienden van het hospice". We zijn het hospice erg dankbaar voor hun liefdevolle zorg. w 4 J Wat een mooie verhalen, herinneringen, troostende woorden en aandacht hebben jullie ons gestuurd, verteld, geschreven en gegeven. Zoveel warmte om ons heen doet ons erg goed. 22 augustus 1950 17 juni 2021 Familie, vrienden, buurtvrienden, oud collega's, muziekvrienden, Pauls golfmaatje, wordfeudvriendinnen, tennissers, medevrijwilligers en vele anderen. 'Bon voyage' Kim Carnes Heel veel dank! Mieke Teljeur-Breas en familie Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29