GLlve I A 19 FAMILIEBERICHTEN 17 dpg OVERLEDEN oSJngrid QLlve - Qdbcherps Herman Matthijs Marijke Erica Rijk-Bakker DANKBETUIGING li' Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Na een zware strijd is rustig van ons heengegaan Echtgenoot van 18 februari 1963 12 augustus 2021 Familie Elve Familie Scherps Correspondentieadres: Goudsbloemhof 1,4537 PT Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal, vanwege de huidige maatregelen, in besloten kring plaatsvinden. Wij willen de medewerkers van het Zorgsaam fr ziekenhuis de Honte, afdeling A2, bedanken voor de goede verzorging van Jan. Jan Elve Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, onze schoonbroer, oom en neef sinds 27 januari 2019 weduwnaar van Simonne De Mey geboren te Gent op 11 januari 1940 overleden te Terneuzen op 18 augustus 2021 Carin Matthijs Familie Matthijs Familie De Mey St. Janstraat 4a 4574 NP Zuiddorpe De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dank aan iedereen die zorg verleend heeft aan mijn vader, in het bijzonder: - Corrie en Marjolein van ZorgSaam Thuis Axel Zuid - Iemke en Anneriet van Soar aan Huis - Fysiotherapeut Martine van Waes - Dagbehandeling SVRZ de Orangerie, Axel Ineke Mol 30.09.1935-13.08.2021 Lief, je bent vertrokken met stille trom. Wij kennen je als tambourine, hoofd van de troupe. Groot hert. Beelden, verhalen, zoveel meegemaakt samen. Warmbloedig. Zeeuwse Spaanse mooie extraordinaire vrouw. Buen Viaje. Caro Frank Max Geta Loïs Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Adriana van Overdulve-de Kraker - Adri - Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. Mede namens de familie; Gillie van Overdulve Terneuzen, 20 augustus 2021 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 20 augustus 2021 - "-v.. ij Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega echtgenoot van Ingrid Elve-Scherps, in de leeftijd van 58 jaar. Wij wensen Ingrid en de familie veel sterkte en warmte toe met de verwerking van dit grote verlies. Collega's LHC Dow Benelux B.V. Een mooie vrouw is overleden. Ze hield van het leven en kon daar intens van genieten. Haar laatste woorden waren: "Ik hou van jullie. Het was mooi en het is goed zo." Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, verdrietig, maar voor altijd verbonden. We nemen afscheid van mijn lieve echtgenote, moeder en onze oma 11 maart 1942 Middelburg Raanana (Israël) 15 augustus 2021 Adriaan Rijk Daphne Rijk en Eli Zabib Geffen NesTziona (Israël) Ben David en Maria Raanana (Israël) Reuven en Rotem Raanana (Israël) Noa en Harry Kestelostraat 1 4331WL Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. COLOFON ■familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTDDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53