Hf f Suzanna Maatje de Koster J4nna van cfer Jfeijden - Sfuis 16 FAMILIEBERICHTEN -An- OVERLEDEN Marinus Boonman Marinus Boonman Wilhelmina DavidseMaljaars Cees de Jonge Marijke Erica Rijk-Bakker Ineke Mol Leen van de Welle Sanny Goes 18-8-2021 Gelukkig is zij die geloofd heeft dat de woorden van de Heer in vervulling zullen gaan. Lucas 145 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was, delen wij u mee dat wij afscheid moesten nemen van onze zorgzame moeder en schoonmoeder sinds 28 april 2011 weduwe van Jan Davidse Serooskerke, 3 april 1926 t Vlissingen, 18 augustus 2021 Nieuwdorp Lieneke en Leen Smit - Davidse Nieuw- en Sint Joosland Rens en Andrea Davidse Onze dank gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van het Pablo Picassoplein", woning 4 voor de toegewijde en liefdevolle verzorging van onze moeder. Correspondentieadres: Tweede weg 5 4339 PG Nieuw- en Sint Joosland De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst die wordt gehouden op woensdag 25 augustus om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg volgen via: https://start.memoriam.tv/7E90-85XX Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. 11 maart 1942 30.09.1935-13.08.2021 Lief, je bent vertrokken met stille trom. Wij kennen je als tambourine, hoofd van de troupe. Groot hert. Beelden, verhalen, zoveel meegemaakt samen. Warmbloedig. Zeeuwse Spaanse mooie extraordinaire vrouw. Buen Viaje. Caro Frank Max Geta Loïs 'De Heer is mijn Herder' Tot het laatst toe was zij strijdbaar, maar nu moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Machiel van Dijke 23 juni 1936 17 augustus 2021 Capellea/dIJssel: Sjaakenjanny Janet Goes: Ans en Piet Roy en Marloes Wendy en Demi Puck Nieuwerkerk: Wim en Christa Mike, Wesley Correspondentieadres: Muyeweg 22,4306 AV Nieuwerkerk De kerkdienst en de begrafenis zullen vanwege de coronamaatregelen in besloten kring plaatsvinden. We stellen uw schriftelijke condoleances op prijs. Wij bedanken alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven. Verdrietig, maar met trots en mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en overoma 24 november 1934 Vlissingen 15 augustus 2021 Zorgzaam Positief Qoedfachs Optimistisch Wim van der Heijden Ruud en Marjolein Hanna en Mario, Mia Jannosch Marnix en Maaike Enola Eric en Carla Koen en Jessica Rob en Ashley V Luuk Tom en Karlijn Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging door de mensen van Zorgstroom. Wagnerlaan 30 4384 LK Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. vrijdag 20 augustus 2021 PM Verdrietig omdat we hem los moeten laten maar dankbaar voor zijn leven, is in ons bijzijn rustig heengegaan onze lieve pa en opa echtgenoot van Cornelia van 't Westende 6-4-2006 's-Heerenhoek 16-5-1927 Kapelle Anita en Ko llona Heinkenszand Carolien Correspondentieadres: Paukenshoekstraat 10,4421GC Kapelle Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zwager en oom Fam. van 't Westende 's-Heerenhoek, 18 augustus 2021 Enige en algemene kennisgeving Na een periode van afnemende gezondheid is overleden 22 maart 1932 Middelburg 119 augustus 2021 Namens neven en nichten Correspondentieadres: Amnestylaan 138 4336 LL Middelburg De begrafenis vindt plaats dinsdag 24 augustus om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Een mooie vrouw is overleden. Ze hield van het leven en kon daar intens van genieten. Haar laatste woorden waren: "Ik hou van jullie. Het was mooi en het is goed zo." Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, verdrietig, maar voor altijd verbonden. We nemen afscheid van mijn lieve echtgenote, moeder en onze oma 15 augustus 2021 Middelburg Adriaan Rijk Raanana (Israël) Daphne Rijk en Eli Zabib Geffen Nes Tziona (Israël) Ben David en Maria Raanana (Israël) Reuven en Rotem Raanana (Israël) Noa en Harry Kestelostraat 1 4331WL Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zijn heel verdrietig dat ons trouwe koorlid na kort ziek te zijn geweest, is overleden. Wij danken onze Hemelse Vader voor alles wat Leen mocht betekenen voor ons. Sterk zijn echtgenoot en kinderen en vertroost hen met uw Woord. Christelijke Zangvereniging "De Levensbron" Mannenkoor Sjaloom Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44