*4 4 dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Ria Markusse - Bakker Piet Vermeule Piet Vermeule Ype de Keijzer w -|l' Hendrika Dina o '4, Elly COLOFON Familieberichten familieberichten woensdag 18 augustus 2021 PM De vrucht van de Stilte is het Gebed, de vrucht van het Gebed is het Vertrouwen, de vrucht van het Vertrouwen is de Liefde, de vrucht van de Liefde is de Dienstbaarheid, de vrucht van de Dienstbaarheid is de Vrede. Moeder Theresa Na een ongeneeslijke ziekte, kort na het overlijden van Leo, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma In de leeftijd van 71 jaar. Leo Markusse f 23 november 2020 llona Alexandra en Viona, Boef, Moos Peter en Angelique, Jordy, Vera Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van ADRZ afdeling oncologie en naar dr. I. Pladdet, verplegend en verzorgend persooneel en de vrijwilligers van SVRZ palliatieve afdeling van Ter Valcke. Onze moeder heeft in Ter Valcke haar laatste levensfase mogen doorbrengen. Daar werd zij omringd met alle zorg en aandacht die ze nodig had. Goes, 16 augustus 2021 Johan van Reigersbêrgstraat 175, 4336 XG Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden op maandag 23 augustus om 10.00 uur in de Nieuwe Kerk, Onder Den Toren 1 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Daarna begeleiden wij Ria met het gezin naar het crematorium te Middelburg. U kunt de afscheidsdienst meebeleven via www.uitvaartinzeeland.nl/ condoleanceregister m Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Verdrietig omdat we hem moeten missen maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het onverwachts heengaan van mijn man, onze lieve pa, opa en over-opa echtgenoot van Nelly Vermeule-Rijk 3 januari 1933 116 augustus 2021 Johan en Monique Katrien en Peter Maaike en Quinten Pieter en Naomi, Jules Lia en Jo Petra en Joeri, Sem Ize Remy en Stephanie, Roel Janny en Wim Rieke en Mike, Joris Mathijs Jan-Willem en Hannelore Ronald en Marly Margo Sanne en Jannick Correspondentieadres: Cloosterstraat 35, 4587 CA Kloosterzande Als u pa een laatste groet wilt brengen kan dat op vrijdag 20 augustus tussen 18:30 uur en 20:30 uur in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51, Kloosterzande. Er is dan ook gelegenheid om de familie te condoleren. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 21 augustus in besloten kring. Aansluitend wordt hij begraven op de RK begraafplaats in Kloosterzande. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Nelly, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen sterkte met dit verlies. Ovezande, Kees en Nelly Ovezande, Bert en Ria Ovezande, Adrie- in herinnering en Nelly- in herinnering, Nico-in herinnering Roosendaal, Rinus en Riet Ovezande, Jan-in herinnering en Nelly Ovezande, Benny-in herinnering en Sjaan 's-Gravenpolder, Bas en Maya Ovezande, fam. Vermeule, neven en nichten De Here is mijn Herder Psalm 23 Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, delen wij u mee dat mijn innig geliefde man, onze allerliefste vader, schoonvader en opa is heengegaan naar zijn Hemelse Vader. Magelang, Indonesië 24 april 1940 t Middelburg, 14 augustus 2021 Loes de Keijzer-Neleman Ruth en Geert Jan van der Vlis Fred Irene en Johan Otte Sander Lisa Sam Correspondentieadres: Doornlaan 31,4334 BT Middelburg U kunt afscheid nemen van Ype in het Uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 19 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. Vanwege de huidige situatie, vindt de afscheidsdienst in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan de huisartsen Verhage en Albers en aan de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45