12 FAMILIEBERICHTEN B^arrv VfMtydfc Paul van Dort Jaap Dekker OVERLEDEN Jan Bostelaar Jan Bostelaar 'Eenprachtmens is van ons heengegaan' Diep bedroefd zijn we omdat we van onze o zo dierbare vriend Jan afscheid hebben moeten nemen. Hij was onze steun en toeverlaat, de spil van onze hechte vriendenkring. Jan heeft ons leven verrijkt met onuitwisbare herinneringen aan zijn enorme gastvrijheid samen met Jannie, zijn ongekende humor en originaliteit en zijn onverwoestbaar optimisme. Al gauw werd duidelijk dat hij niet meer beter kon worden of, in zijn termen te spreken: 'We staan met 6-0 achter en er zijn nog maar vijf minuten te spelen...' Jan laat een diepgevoelde leegte bij ons achter maar wat hij voor ons heeft betekend, zal altijd voortleven in onze herinnering. Evelien Mos (van den Bogaardt) Wim Dekker en Christy Ouwendijk Tom en Anne, Noor Dingeman Meulmeester en Roberta Napoli Werner Dag lieve Jan. Jan Bostelaar Na een geduldig gedragen lijden, is in het volle vertrouwen op zijn Heiland van ons heengegaan onze geliefde broer en zwager Adrie Dalebout Overleden op 16 augustus te Zierikzee Noordgouwe: Johan Dalebout Velsen- Zuid: Piet Dalebout en Mieke Bedroefd, maar met veel fijne herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Hij was een rots in de branding en koerste recht door zee. We zullen hem missen. Lieneke en Fokke in herinnering) Fokke Adri en Marjan Remco Madeleine en Danny Anne en Luc Laat ons Uw genade zien, Heer, onze God. Bevestig het werk van onze handen, het werk van onze handen, bevestig dat. Psalm 90 Onze lieve vader en opa is overleden Hij heeft als plateelschilder de wereld mooier gemaakt Rotterdam 26-05-1935 t Goes 16-08-2021 Rob en Corrie Sarah en Rik Erwin Esther en Asse en kinderen Rachel en Jean Paul en kinderen Pauline en Wim Sophie Bram Martine en Fons Josephine Martijn Janneke en Arthur Maarten Lucas Correspondentieadres: Janneke van Dort Schieveenstraat 21,3037 XJ Rotterdam Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorggroep Ter Weel, Abbekindershof voor de goede zorgen. De afscheidsdienst en de begrafenis vinden plaats in besloten kring te Kapelle. In één klokslag van de eeuwigheid is de mens alweer voorbij. Slechts eeuwig is de eindigheid tot in de eeuwigheid: panta rhei. Na een leven dat zich kenmerkte door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze oprechte en fijne broer en positieve oom Aalsmeer, Haarlem, 25 juli 1931 110 augustus 2021 Toeketa Theo en Fenny Carlo en Ingrid Berry, Joyce Richard en Anja Manon Diana en Johnny Wesley, Jamie Thea en Nick (in liefdevolle herinnering) Bert Petra en Oscar Demi, Jane Correspondentieadres: Uitvaartzorg De Meer t.a.v. de familie Helsloot Jacobus Spijkerdreef202,2132 PZ Hoofddorp De crematie heeft heden, woensdag 18 augustus, plaatsgevonden in crematorium Haarlemmermeer te Nieuw-Vennep. woensdag 18 augustus 2021 PM "Ik heb een prachtig leven geleefd" Ziekte ondermijnde zijn tomeloze energie. Zijn geest bleef scherp, zijn wil onbreekbaar. Met zijn autonome persoonlijkheid en een groot hart voor de mensen om hem heen, stond hij midden in het leven. Omringd door zijn dierbaren is op zaterdag 14 augustus 2021 niet onverwacht, maar toch snel, overleden mijn lieve lieve Jan, mijn paps en onze opa echtgenoot van Jannie Oosting 13 november 1940 Middelburg 14 augustus 2021 Jannie Lesli en Theo Amanda en Erwin, V Angela en Colin Tamara en Ma rijn Correspondentieadres: Jannie Oosting Sportlaan 23 4332 TN Middelburg De uitvaart van Jan zal in besloten kring plaatsvinden. Authentiek, betrokken, gastvrij, ad rem, vol ingevingen, eigenwijs, Zeeuw, levensgenieter. Jan was onze bijzondere zwager en oom Wij zullen hem missen Paul en Monique Sjoerd en Chaehyung Tim en Irena Gert en Anneke Marten, Heieen Wat zullen we je missen! Jolanda en Peter Conny en Nico Wij zijn verdrietig om het overlijden van Jan speelde in het Gouden Middelburg uit de jaren '60, werd met die ploeg drie maal landskampioen van Nederland bij de amateurs. Hij was de bindende man uit dat elftal. Bestuur en leden van v.v. Zeelandia Middelburg wensen familie, vrienden en kennissen van Jan heel veel sterkte toe. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jaap werkte meer dan 40 jaar bij gemeente Rotterdam. De afgelopen jaren was hij actief als binneninspecteur bij team Concepten, afdeling Bouw-en Woningtoezicht. Jaap deed zijn werk met veel plezier en toewijding. Als medeoprichter van team Concepten droeg hij zijn jarenlange ervaring in de stedenbouw over op zijn nieuwe, jonge collega's. Hij deed zijn werk met veel plezier en toewijding. Wij gaan onze nestor Jaap enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Jaap zijn nabestaanden. Wij wensen in het bijzonder zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gemeente Rotterdam Stadsontwikkeling - Bouw-en Woningtoezicht Gemeente Rotterdam W WHi .UWI I P1**^ J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44