f voor Jannie een droom sh*. die uitkomt 7 m 'M et is voor Jannie Meeuwisse (65) uit Fij naart een droom die uitkomt: een eigen lodge op Roompot vakantiepark Zee bad in Breskens. En daar geniet de hele familie van mee. Jannie Meeuwisse (65): ,,Ik wilde al jaren een va kantiehuisje. We wonen best ruim in Fijnaart, maar in mijn pensioen alleen maar thuis zitten, dat leek me een beetje saai. Een huisje in Zeeland, daar kunnen we gewoon naartoe wanneer we willen en dan heb je meteen het vakantiegevoel, dacht ik. In 2015 vonden we dit nieuwbouwproject op het Roompot vakantiepark Zeebad in Breskens. Het is een lodge met drie slaapkamers, twee tweeper soonsbedden en één stapelbed. Op eigen grond en helemaal naar wens ingericht. Hartstikke ruim, met een mooi terras erbij." Schoonzoon Gerben Roks (47): ,,Daar maken ook wij graag gebruik van. Vroeger toen de kinderen klein waren soms wel een paar weken achter elkaar. Nu gaan we meestal lange weekenden, tijdens Pinksteren bijvoorbeeld." Jannie: ,,Ja, het is echt een familiehuis geworden." Gerben: ,,We hebben vroege vogels en uitslapers. Stan is vaak als eerste wakker en ik ga vaak al vroeg een rondje wielrennen." Kleindochter Gwen (8): ,,Opa en ik worden meestal als laatste wakker." Gerben: ,,Dan ontbijten we gezellig samen en daarna splitsen onze wegen. We zitten meestal niet een hele dag op elkaars lip." Dochter Kim Roks-Meeuwisse (39): ,,We gaan graag fietsen. Naar Cadzand-Bad, Groede Podium of langs de Waterdunen, een mooi natuurpark." Kleinzoon Stan (6): ,,Of we gaan naar het strand. Dat vind ik het allerleukste. Dan ga ik een heel groot gat graven tot ik het water zie." Gwen: ,,We zijn ook naar Plopsaland geweest." Jannie: ,,En op de veerboot naar Vlissingen." Kim: ,,Dat doen we vaak als het eens een dagje wat minder weer is." Jannie: ,,Verder relaxen Henk en ik vooral lekker bij de lodge. En we maken wel eens een wandeling langs het strand. Mijn man vindt het prachtig om alle grote schepen voorbij te zien komen." Gerben: ,,En 's avonds barbecueën we of gaan we uit eten. Dat doen we het liefst bij Loods Tien." Gwen: ,,O, ja, dat is mijn favoriet! Het kinder menu of de kinderpasta vind ik het lekkerst." Stan: ,,En ik lust wel graag kibbeling." Kim: ,,Soms gaan we na het eten nog even naar het strand om naar de zonsondergang te kijken. Of we fietsen naar Breskens om daar een ijsje te eten." Jannie: ,,Toen we in 2016 de sleutels kregen en het gingen inrichten, had ik echt het gevoel alsof we net getrouwd waren. Allemaal nieuwe spulletjes kopen om het gezellig te maken." Kim: „Inmiddels is het echt een tweede thuis voor ons geworden. Het voelt heel vertrouwd." Gerben: ,,En als je er bent, geeft het heel veel rust. Thuis is er altijd wel wat te doen. In Breskens laten we alle klusjes letterlijk achter ons." Jannie: ,,Dat merk ik ook aan mijn man: die is veel meer ontspannen. Hier kunnen we eens een rondje wandelen in plaats van het gras maaien. Ja, voor mij is dit echt een droom die uitkomt." woensdag 18 augustus 2021 GO Elodie Kint I Hoe kwam je op het idee om een huisje te kopen in Breskens? Hoe ziet een dag in Zeeland met de familie Meeuwisse eruit? Hoe is het om zo'n plek in de familie te hebben?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 39