12 Rachel Rosier Badeendkunstenaar WIL ZE WEL OP DE COVER? Het enthousiasme 'Schoonheid is het vertrouwen dat altijd alles goed komt' Mirjams blik op pagina 20 trekt ook. Verstild is ze, ingetogen. Dat is ze aller minst als ik haar bel om te vertellen dat ze op de cover komt. Ik vind het een beetje spannend: wil ze dat wel? Op de stoep voor de supermarkt sprankelt ze door de lijn. Dat haar avond nu hele maal geweldig is, door dit. En als ik zeg dat ik mijn best ga doen over twintig jaar ook zo prachtig te zijn, is het antwoord: 'Daar hoef je helemaal niets voor te doen, alleen maar relaxed zijn. Misschien was het voor mij makkelijker omdat ik geen kinderen had. En met ingewikkelde relaties ben ik sinds een jaar of vijftien gestopt.' Mirjam lacht, uitbundig, aanstekelijk. Door haar is ook mijn avond geweldig. En door topfotografe Annabel Ooste- weeghel die Mirjam vroeg of ze in vintage badpak voor haar wilde poseren. Ik ben blij met Annabel en haar fraaie ideeën. Ze vroeg niet alleen Mirjam (67), maar ook Anne (80), José (70), Caroline (69) en Resy (65). Indringende portretten, kwets baar en stoer, alle vijf. En met wijsheid: 'Mijn schoonheid is het vertrouwen dat altijd alles goed komt,' zegt Caroline. Ik vind het mooi. Mevrouw Hamersma's lievelingsrecepten en favoriete gereedschap Florentijn Hofman: 'Ik maak grote werken om zelf in de schaduw te staan instagram en Twitter iix lees graag boeken van predikanten ik tof vi MEZZh 3 van een stem af, zelfs door de telefoon. Ik ken Mirjam niet, de prachtvrouw op de cover. Alleen haar gelaatstrekken ken ik, ze blijven me boeien. Hoe ze je net niet aankijkt. Krachtig en zacht, omlijst door haar zomerhoed. Sara van Gorp (47) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 7 en 11. 46 4 Mijn Weekend 7 Heleen van Royen 8 Zin in 11 Intussen in Griekenland 19 Geld Geluk 20 Vijf prachtvrouwen 26 Het Weekend van de Romantische Muziek 32 Interview Mieke van der Weij 37 Nu lezen 38 Lezen Jan van Mersbergen 40 Mijn boek Jeroen Wielaert 41 Puzzels 45 BV De Liefde REAGEREN? - Volg ons op Facebook, COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Sita Bezemer (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 75