18 FAMILIEBERICHTEN ■f- Piet Noteboom Neeltje Ventevogel-van Belzen Margareth Wisse - van der Bilt Margareth Wisse - van der Bilt Sien Menheere - Traas Willy Pantus Elisabeth Verwij s-Bom Adriana Eldina Visser-Hartsuiker -Adry- Lien Hengsdijk - van Sluijs Lien Hengsdijk - van Sluijs Lien Hengsdijk Na een kort ziekbed hebben wij deze week afscheid moeten nemen van onze collega en medewerker De toewijding die zij altijd voor haar werk en de cliënten heeft gehad is een voorbeeld voor iedereen. Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerde collega en zullen haar gaan missen. Wij wensen haar man en haar famine veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Administratiekantoor Compurad Peter, Han, Evelien, Anca, Annika en Claudia In verband hiermee zal ons kantoor dinsdag 17 augustus gesloten zijn. Positive mind Positive vibe Positive life Onze lieve collega is niet meer. We gaan haar ontzettend missen. Collega's Administratiekantoor Compurad Anca, Annika, Claudia en Evelien DANKBETUIGING Piet Gideonse Marinus Kornelis van Iwaarden Voor het medeleven betoond na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Van Damme Familie Polderdijk Voor de vele blijken van medeleven die we van u mochten ontvangen, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen we langs deze weg onze oprechte dank. Uw meeleven en betrokkenheid was groot, dit heeft ons goed gedaan. J. Ventevogel en kinderen Nieuw en Sint Joosland, augustus 2021 Dank u voor de troostende woorden en mooie kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve en altijd meelevende moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, augustus 2021 zaterdag 14 augustus 2021 PM Al hou je nog zo van het leven, je hebt het niet in eigen hand. Ongevraagd moet je het verlaten en staan wij machteloos aan de kant. 23 september 1953, Kortgene 12 augustus 2021, Kortgene Leo Hengsdijk Janine en Erik, Mitch Sylvia en Raymond, Rowin, Dewy Leon en Ineke, Levi, Elijah, Seth, V Correspondentieadres: Bernhardstraat 32, 4484 AN Kortgene U kunt nog afscheid nemen van Lien en de familie persoonlijk condoleren op dinsdag 17 augustus om 11:30 tot 12:00 uur in Zaal Onder de Toren, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Met heel veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Leo, Janine en Erik, Sylvia en Raymond, Leon en Ineke en de kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit enorme verlies Lien blijft voor altijd een speciale plaats houden in ons hart! Christa (in liefdevolle herinnering) Hans en Teunie Pascal en Anna Rosie-Lim en Felix Marina Naomi en Daan Fedde Wilco en Gabriëlle Marjolein Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, belangstellende en dappere schoonzus en tante Wij wensen Leo, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Peter en Cobi Janneke en René Jaap en Agnes Petra en Lincolin Hans en Janine Marjolijn en Damian en kleinkinderen Joke en Sake Anne en Jord Irene en Willem 12 augustus 2021 Mr De vele kaarten, prachtige bloemen, mooie woorden en belangstelling tijdens zijn ziekte en bij het afscheid van hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. Ina en kinderen Serooskerke Uw medeleven na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa is ons tot grote steun geweest. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. B. van Iwaarden-Hennekij Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Krabbendijke, augustus 2021 In ons verdriet om het overlijden van onze ma en oma hebben wij uw medeleven als steun ervaren. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Adri en Paul Rien t en Ineke, Christian, Lucas Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor zoveel medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Onze oprechte dank hiervoor. Jullie warme reacties waren een steun voor ons en hebben ons goed gedaan. Ina Noteboom-Geschiere Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, augustus 2021 Wij danken u allen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van onze bounusmoeder, oma en overgrootoma Tevens spreken wij onze dank uit voor de goede verzorging die Adry mocht ontvangen van de medewerkers van Gasthuis Ter Weel. De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46