FAMILIEBERICHTEN 19 Margareth Wisse - van der Bilt Margareth Wisse - van der Bilt Bep de Visser - de Visser Adriaan Johannes Dieleman - Adri - Ftt£Uv^L<Mti,Rynj)&tjg, - Fm/ia - Cella Dekker-van Zeele f3ea Verbraeken-Magnuö COLOFON Familieberichten L/ DANKBETUIGING Theo Blommaert Yvonne de Deijn-Wijna Sieflemcm-^VinA Dirk Roodzant Na een kort ziekbed hebben wij deze week afscheid moeten nemen van onze collega en medewerker De toewijding die zij altijd voor haar werk en de cliënten heeft gehad is een voorbeeld voor iedereen. Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerde collega en zullen haar gaan missen. Wij wensen haar man en haar famine veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Administratiekantoor Compurad Peter, Han, Evelien, Anca, Annika en Claudia In verband hiermee zal ons kantoor dinsdag 17 augustus gesloten zijn. Positive mind Positive vibe Positive life Onze lieve collega is niet meer. We gaan haar ontzettend missen. Collega's Administratiekantoor Compurad Anca, Annika, Claudia en Evelien Verdrietig maar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve nicht en tante Wij wensen de familie Gods nabijheid toe. Oostkapelle: Frans - Betsie Willy Petro Marty Lieve mensen, Langs deze weg willen wij jullie bedanken voor de warme belangstelling gedurende het ziek zijn en na het overlijden van Zoveel kaarten, bloemen, lieve woorden en armen om ons heen was hartverwarmend. We denken er in liefde aan terug. Truus Peter Anja Lila, Elliot, Ravith Jörgen Axel, augustus 2021 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve mem en onze lieve vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Fia Rijnberg-Pleunis kinderen en kleinkinderen Axel, augustus 2021. Wij danken iedereen voor de overweldigde hoeveelheid belangstelling en de vele attenties die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en onze oma De leegte zal blijven maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Cijriel, Erwin, Ricardo, Selina Axel, augustus 2021 Zonder onze lieve ma en oma is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, augustus 2021 zaterdag 14 augustus 2021 ZV Dank u Voor de troostende woorden gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van mijn lieve schoonzus en tante Familie Dekker Familie van Zeele Sluis, augustus 2021 Uw vriendschap betekende zoveel voor onze ma en oma. Uw medeleven bij haar overlijden doet ons goed. Heel veel dank daarvoor! Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Zonder Theo is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een hand te hebben ontvangen na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. Annette, Linda en Anne Hulst, augustus 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw kaarten, telefoontjes en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader, opa en overgrootvader Een mens van goede wille Martha Roodzant-Groeneveld Kinderen en (achter)kleinkinderen Axel, augustus 2021 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. madia l|l' Uj apg "familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 126