^4 18 FAMILIEBERICHTEN Paula Leonia Maria Geensen - van Gassen Dirk van Iwaarden Leendert van der Welle -Leen Zierikzee, 1 juni 1942 Goes, 11 augustus 2021 JaapvandeSande Alouisius Alphonsus Geensen Anthony Jan Oppeneer - Toon - yEetta mm Met veel verdriet geven wij u er kennis van dat, omringd door de mensen die hem het meest nabij waren, in alle rust is overleden mijn lieve, goede man, onze zorgzame en betrokken pa en paps, trotse opa en overgrootopa Valburg, 20 juli 1932 t Middelburg, 11 augustus 2021 Miep van Iwaarden-Prevo Elbert en Ellen Peter en Renate Corina en Marco Annette en Jacco klein- en achterkleinkinderen IK Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 612,4335 JT Middelburg Gezien de huidige omstandigheden zal de samenkomst voorafgaande aan de crematie in besloten kring plaatsvinden. U kunt de samen komst op maandag 16 augustus vanaf 11.00 uur online volgen via wwwkerkomroep.n1/#/kerken/21459 Opa van Iwaarden Dirk van Iwaarden Leen van der Welle zaterdag 14 augustus 2021 ZV Zwaar werden de dagen en Lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten. Bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, Ik ben in vrede gegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. We gaan je heel erg missen mama, oma en overgrootoma weduwe van Zij overleed in de Leeftijd van 85 jaar. Heikant: Mare en Gina Geensen - van Walle Dominique en Wesley, Liam en Vince Christophe en Aniek, Lucas en Julian Knokke: Margot Geensen Philippe en llona, Emma en Hanne Cleo en Dieter, Aaron Familie Geensen 10 augustus 2021 Correspondentieadres: Julianastraat40,4566 AG Heikant De begrafenis zal in verband met de huidige Corona omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan het personeel van de afdeling revalidatie Blaauwe Hoeve Hulst voor de goede verzorging en begeleiding. Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie hij voor ons was, nemen wij met verdriet afscheid van onze broer, zwager en oom Terneuzen, 15-9-1927 Temeuzen, 10-8-2021 Anna en Willem f Faas-Oppeneer Jan en Alena Arie en Carla Martin en Sandra Betty en Cor Boeije-Oppeneer Correspondentieadres: Middenstraat 75 4541AB Sluiskil Woensdag 18 augustus is er van 11.00 -12.00 uur gelegenheid afscheid van Toon te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, u bent van harte welkom. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wij danken allen die hem de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. 't is goed zo.. Na een periode van afnemende gezondheid hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en over-oma weduwe van Leen van de Wege in de leeftijd van 87 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 13 augustus 2021 correspondentieadres: Oudeweg 51 4571 LM Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Ik heb je gevangen in mijn hart, met een gouden slot. Voor altijd een herinnering, die gaat nooit meer kapot. We gaan je missen. Veel liefs, Jennie Joost, Naomi, Vienna Nina Martin, Sione, Xepp, Liv Inge Lex, Amaru, Olivia Dirk Eva, Quinn Rens Susan Robbie Marta, Matteo Rubin Marleen Dennis Daniëlle Lizanna, Jesse, Tiego Na een mooi leven is de (schoon)vader van onze lieve vrienden Elbert en Ellen overleden Wij wensen jullie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De vriendengroep "Mijn tijden zijn in Gods Hand" Door de Heere is thuisgehaald mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa Lientje van der Welle-Ekkelboom Renco en Jaike Jennifer en Joëll Angelo Besnike en Steven Lianne Marcel Lenny en Lindsay, Dyliano, Layliana Nikki Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 9-412 4462 CD Goes De dienst van Woord en Gebed en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. De dienst is live te volgen op maandag 16 augustus vanaf 13.30 uur via www.cgk-goes.nl, via live meekijken. We zorgen zelf voor bloemen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Zoon van onze ouders Kees en Mina van der Welle-Kooijman (in herinnering) Tina en Harm Ekkelboom-van der Welle (in herinnering) Janny en Chris IJzelenberg-van der Welle Dien Schouls-van der Welle (in herinnering) Hans en Margriet Schouls-Tieleman Han en Rina van der Welle-Both Jaap en Maddy van der Welle-Steketee Annie en Detlef Clauberg-van der Welle Sanny van der Welle Nichten en neven Goes, 11 augustus 2021 And the beat goes on Wij nemen afscheid van onze eigenzinnige vader, schoonvader, opa en broer Middelburg, 9-1-1944 t Vlissingen, 5-8-2021 Daphne en Gerald Lila en Eddie, Stein, Noa Hansen Lia Wij zijn zijn steun en toeverlaat Olga dankbaar voor de jarenlange liefdevolle hulp. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Morssingel 193,2312 EW Leiden of via jpvds2021im@gmail.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 125