FAMILIEBERICHTEN 17 Nel van de Putte - de Jonge Koen Frans Sturm OVERLEDEN Bep de Boo van Uijen - Krijger Hoop op Hem, sla 't oog naar boven, ik zal God, mijn God, nog loven. Psalm 42 vers 7 (berijmd) Met verdriet geven we kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante Elizabeth de Visser - de Visser sinds 7 maart 2011 weduwe van Jan de Visser Geboren, Overleden, Koudekerke 4 juli 1939 Domburg 12 aug 2021 Middelburg Sien Kole - de Visser (in herinnering) Jaap Kole (in herinnering) Middelburg Nellie Meijer - de Visser Frits Meijer Middelburg Piet de Visser (in herinnering) Nellie de Visser - Nijsse Aagtekerke Wim de Visser Poortugaal Nellie Dekker Middelburg Sam de Visser Paula de Visser - Marteijn Middelburg André de Visser Lies de Visser - Labruijère (in herinnering) Neven en Nichten Onze dankbaarheid gaat uit naar dokter Kuipers van hetADRZ en de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: De Ruyterstraat 22 4335 GL Middelburg Er is, met inachtneming van de regelgeving, gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. maandag 16 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. dinsdag 17 augustus om 12.45 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. U kunt de rouwdienst ook volgen via: www.kerkdienstgemist.nl. Na de begrafenis is er, met inachtneming van de regelgeving, gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde schoonzuster en tante Elizabeth de Visser - de Visser sinds 7 maart 2011 weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van 82 jaar. We verliezen in haar een zeer betrokken schoonzus en tante. We bidden haar familie Gods troost en nabijheid toe. Oostkapelle: Kruiningen: Aagtekerke: Serooskerke(W): 's Gravenzande: St.Laurens: Oostkapelle: Oostkapelle: Oostkapelle: A. van Grootheest A. Scheurwater - de Visser J. Scheurwater A. de Visser P.W. de Visser - Huybregtse B. W. A. Harteveld - de Visser A. Harteveld L. Hoogerheijde - de Visser S. de Visser C. Zwemer - de Visser J. Zwemer M. Dekker - de Visser K. Dekker Neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken we hen die ons reeds eerder ontvallen zijn. Domburg/Oostkapelle, 12 augustus 2021 Met veel liefde terugdenkend aan onze Na een moedige strijd ingeslapen. Pa en Matrie Simons Zijn stem is stil zijn stoel is leeg. Allen die hem kenden weten wat dat zeggen wil Volkomen onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa Vrouwenpolder, 19 mei 1935 Goes, 10 augustus 2021 65 jaar M. Sturm-van den Broeke Ko Jos en Ingrid Ineke en Leo t Connie en Jos Helene en Wim Elly en Kees Irene en Kees Klein- en achterkleinkinderen Nieuwstraat 16 4354 AW Vrouwenpolder De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Graag schriftelijke condoleances. Frans Sturm vrijdag 13 augustus 2021 De jaarlijkse reünie van de Scheldevriendinnen zal nooit meer hetzelfde zijn. We moeten afscheid nemen van De goede herinneringen blijven bij ons, Anny, Prien, Ida en Anneke Langzaam gleed je weg in het verleden, langzaam raakten we je een beetje kwijt, maar altijd als je één van ons zag, verscheen er op je gezicht een blijde glimlach. We zijn verdrietig dat we afscheid moeten nemen van onze lieve, positieve en vrolijke moeder en oma sinds 19 februari 1980 weduwe van Jan van de Putte 22 mei 1936 Middelburg 9 augustus 2021 Hugo en Corine Sam en Maartje Emma en Thomas Vera Simone Pauline en Kristian Bernard en Anne-Christine en achterkleinkinderen Else in herinnering en Bram Matthias en Gerdien Jonathan en Lydia Irene en Marius-Jan Arianne en Sigurd Ruben en Liesbeth Margriet en Jan Anne en Kalle David Eline en Xavi We willen al het personeel van het Toorenhuis bedanken voor de liefdevolle en goede verzorging. Correspondentieadres: Amnestylaan 138,4336 LL Middelburg. De begrafenis vindt in familiekring plaats. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Wij wensen Maat, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies Vrouwenpolder: Corrie Melse-Sturm Bram Melse (in herinnering) Amsterdam: Lein Sturm (in herinnering) Hennie Sturm-Rep Vrouwenpolder: Francien Louwerse-Sturm Rinus Louwerse Leersum: Koos Dekker-Sturm Charles Dekker Vrouwenpolder: André Sturm Els Sturm-Bakelaar Neven en nichten COLOFON familieberichtenbndestem@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45