Reizen door de VS in een vintage trailer Ed Sheeran onthult details over trouwen 24 MEDIA CULTUUI Een maand leven met maar honderd spullen, is dat echt te doen? Anita Witzier, presentator van het programma '100 dingen', twijfelt. ,,Het kan wel, maar het is niet grappig.'' Single Elton John met Dua Lipa Voor iemand die 175 miljoen euro op zijn rekening heeft staan, gaf de Britse singer- songwriter een sober trouw feest. ,,Het was een heel be scheiden aangelegenheid'', al- elaas, Xander de Bui- sonjé en Danny de Munk zijn beide met vakantie. En die vakan tie is bedoeld, zo vin den ze onafhankelijk van elkaar, om zo ontspannen moge lijk de batterij weer op te laden. Dus willen ze nu even niet lastiggevallen worden om te praten over een on langs opgenomen tv-programma dat toevallig komende zondag begint. Bij dat programma, 100 dingen, was hun opdracht een maand lang alle spullen thuis de deur uit te doen, op maxi maal honderd dingen per persoon na. Dat is dus eigenlijk geen doen, heeft Anita Witzier als presentator van 100 dingen al werkende geconsta teerd. ,,Je hebt alleen al zes, zeven dingen aan je lijf. Tel daar een beetje serviesgoed, een gevulde sport schooltas en een wc-borstel bij op. Dat gaat hard hoor. Het kan natuur- naar de snackbar gaan na je trouwdag. Een paar dagen later was er wel een groot feest, waarbij Sheeran zijn privacy veilig stelde door een ban op mobiele telefoons in te voeren. ,,Het feest was meer een viering van ons en onze vrienden dan een echt trouwfeest. Ik wilde niet dat er foto's genomen zouden wor den, en iedereen respec teerde dat." In september 2020 ver welkomde het stel zijn eerste kind: doch ter Lyra. Bedreiging van rechter dus Sheeran in de podcast Table Manners. ,,Er waren amper gas ten. We deden het 's nachts, op een willekeurige dag in januari, in the middle of nowhere." „Niemand wist ervan, nie mand kwam kijken. We staken wat kaarsen aan, trouwden in het midden van de nacht en gin gen naar huis om een afhaal- curryvan een Indiaas restaurant te eten." In Enge land is dat het equivalent van ANGELA KIJKT EVEN GEEN TV De Amerikaanse acteur Matthew McCo- naughey (51) - bekend van films als The Wolf of Wall Street, Interstellar en How to Lose a Guy in 10 Days - bulkt van het geld, maar brengt zijn vrije tijd graag door in een stokoude ca ravan. Zijn favoriete vakantiebestemming is dan ook zijn thuisland, dat hij doorkruist met een zo genoemde Airstream RV uit 1920. Airstream-trailers zijn veel geziene voertuigen op de Amerikaanse highways en in trailerparken. Het ontwerp van de caravan is door de jaren heen gelijk gebleven; ze val len op door hun ronde vormen en blikken jasjes. Het model waarmee McConaughey rondrijdt, heeft dan ook de klassieke vintage look. ,,Ik heb altijd van autorijden gehouden'', ver kondigde de in Uvalde geboren McConaughey ja ren geleden met zijn Texaanse accent aan Architec tural Digest. „Daarbij heb ik tijd voor mezelf en luister ik graag naar mu ziek. Bovendien is het dé manier om de VS te ont dekken. Toen ik in 1996 een busje kocht, een bed erin zette, en ook een koelkastje en een video recorder, kwam ik er al snel achter dat het te krap was. Dat was het mo ment dat ik naar Air- streams begon te kijken.'' Bij autorijden heb ik tijd voor mezelf en luister ik graag naar muziek Wie de trailer binnenstapt, ziet direct dat de ac teur de eigenaar ervan is. Kampeerfanaat McCo naughey bewaart er stapels memorabilia van zijn films. Filmposters, dagboeken en kladblokjes vol persoonlijke aantekeningen liggen opgestapeld op de okergele bankjes. Ook de gordijntjes in de trai ler zijn geel, de kussentjes koos hij in een rode kleur. De Airstream staat geparkeerd in een trailer park dichtbij McConaugheys huis in Malibu. MUZIEK Elton John en Dua Lipa bren gen vandaag een gezamen lijke single uit. Het gaat om een nummer dat geremixt is door het Australische dj-trio Pnau, hebben de ar tiesten bekend gemaakt via so ciale media. vrijdag 13 augustus 2021 Ed Sheeran (30) heeft voor het eerst details onthuld over het sluiten van zijn huwelijk met Cherry Seaborn (29), dat in 2019 achter gesloten deu ren plaatsvond. Volgens Sheeran waren er bijna geen gasten aanwezig, en was er zeker geen sprake van een chic etentje achteraf. Melissa van Ostayen Albert Kok Ook bekende Nederlanders en wereldberoemde celebrities hangen de vakantievlag uit. Waar rei zen zij graag naartoe? We zoeken het uit. Suzanne Borgdorff MUZIEK De rechter die belast is met de zaak over het curatorschap van Jamie Spears over zijn dochter Britney wordt door aan- gangers van de zangeres met de dood be dreigd. De poli tie in Los Ange les noemt dit 'zorgwekkend'. Zonder snullen worden mensen écht anders' De acteur zette de bij zondere vierwieler in 2004 op zijn naam en begon als een hobbypro ject aan het compleet omgooien van het interi eur. Hij woonde er vier jaar in, voordat hij zich met zijn gezin in een villa vestigde. Voor McConaughey was zijn 'RV' zijn huis, kantoor en vakantiebe stemming in een.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 24