A »V v .fX H, lm FAMILIEBERICHTEN 17 Koen Kagenaar zrti) Elisabeth de Boo van Uijen-Krijger Carla Mannaert Nel van de Putte - de Jonge Gustaf Rudolph Pattiruhu Maarten Kwekkeboom Jannie de Kok-Visser JUBILEUM JO DUVIVIER OVERLEDEN Koen, dapper betekent je naam, dapper heb je gestreden. Te veel heb je geleden. We moeten je helaas laten gaan. Mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Koenraad Middelburg 27 december 1962 Middelburg 11 augustus 2021 Josette Simons Berny Ligtvoet Stace, Tristan en Madelief Danny en Fleur Kagenaar Joey, Jill Sander en Jeffrey Voet-Kagenaar Jason Noordweg 265 4333 GG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 16 augustus van 19.00 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. On%e grote dank gaat uit naar de goede %org van dokter K.R.G. Boejharat. -Bep- Mevr. B. de Boo van Uijen v Selamat Tidur donderdag 12 augustus 2021 PM Tr Tl Van harte gefeliciteerd! Vandaag vieren wij het jubileum van onze enorm gewaardeerde collega 40 jaar werkzaam bij het ZRTI V* 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Verdrietig en tegelijkertijd terugkijkend op mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma Borssele, Vlissingen, 11 maart 1945 10 augustus 2021 -'■* Jack de Boo van Uijen Anja Nadine en Maarten Marloes Erik en Mirèse Max en Floortje Sam Iris Boulevard Bankert 360 4382 AC Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de crematie in besloten kring plaatsvinden. U kunt de plechtigheid online met ons meebeleven via www.kerkomroep.nl (Oost-Souburg) op zaterdag 14 augustus vanaf 11.00 uur. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoonster Zij was de echtgenote van onze voorzitter. Zij heeft haar man altijd ondersteund zodat hij het vele werk voor onze vereniging zonder problemen kon uitvoeren. Daarvoor zijn wij haar dankbaar. Helaas liet haar gezondheid haar in de laatste jaren in de steek. Wij hebben bewondering voor de liefdevolle zorg waarmee haar man haar verzorgde. Wij wensen haar familie veel troost en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Wij zijn maar als bladeren in de wind A. Roland Holst Overleden Hulst, 19-02-1938 Middelburg, 05-08-2021 Liefde voor het goede leven Namens de familie, Maayke Mannaert Zoë We hebben in besloten kring afscheid van Carla genomen. Correspondentieadres: Toulonselaan 15, 3311 LT Dordrecht COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTDDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Langzaam gleed je weg in het verleden, langzaam raakten we je een beetje kwijt, maar altijd als je één van ons zag, verscheen er op je gezicht een blijde glimlach. We zijn verdrietig dat we afscheid moeten nemen van onze lieve, positieve en vrolijke moeder en oma sinds 19 februari 1980 weduwe van Jan van de Putte 22 mei 1936 Middelburg 9 augustus 2021 Hugo en Carine Sam en Maartje Emma en Thomas Vera Eise in herinnering en Bram Matthias en Gerdien Jonathan en Lydia Irene en Marius-Jan Arianne en Sigurd Ruben en Liesbeth Margriet en Jan Anne en Kalle David Eline en Xavi Simone Pauline en Kristian Bernard en Anne Christine en achterkleinkinderen N y We willen al het personeel van het Toorenhuis bedanken voor de liefdevolle en goede verzorging. Correspondentieadres: Amnestylaan 138,4336 LL Middelburg. De begrafenis vindt in familiekring plaats. Namens alle geliefden maak ik bekend dat mijn vader (opa en overgrootopa), is overleden op 7 augustus 2021 te Middelburg in de leeftijd van 97 jaar. echtgenoot van Corrie Pattiruhu-Nortier Mijn vader is naar zijn wens in besloten kring begraven. Correspondentieadres: Fina Pattiruhu Noordweg 119 4333 GC Middelburg Ontdaan zijn wij door het overlijden van Met respect gedenken wij Maarten voor zijn inspirerende inzet en betrokkenheid voor het vele werk van onze vereniging. Namens de Vrienden van Tinca Vrouwenpolder 10 augustus 2021 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante Familie Visser

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45